Google Analytics
30
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Hamilton System X, Stage Pro oraz KB100M
09-01-2018

Hamilton System X, Stage Pro oraz KB100M 

Marka Hamilton, producent statywów i akcesoriów muzycznych, rozszerza swoją ofertę o nowe produkty, przydatne w warunkach scenicznych.

 

Seria System X została powiększona o uchwyt na tablet – urządzenie coraz częściej pojawiające się na scenie i wspomagające muzyków na bieżąco podczas występu. Uchwyt KB130E zmieści tablet o wymiarach do 159 × 210 mm (6,25 × 8,25 cala), zaś wygodę obsługi zapewnią kulowy przegub oraz gumowe elementy na miejscach styku, zabezpieczające tablet przed przypadkowym wysunięciem się z uchwytu bądź porysowaniem. Uchwyt można zamocować na statywie mikrofonowym za pomocą złącza gwintowanego bądź osobnego adaptera. Uchwyt można transportować w pokrowcu, który znajduje się w zestawie. Hamilton KB130E został nagrodzony na letnich targach Summer NAMM 2017 wyróżnieniem Best in Show.

Seria Stage Pro uzupełniona została o stojaki na trzy i pięć gitar o symbolach odpowiednio: KB5300G oraz KB5500G. Regulacja pozwala umieścić na nich zarówno gitary, jak i basy elektryczne i akustyczne, a także mniejsze instrumenty, takie jak skrzypce czy ukulele. Powierzchnie styku są zabezpieczone piankowymi poduszkami, zaś same uchwyty na szyjki są wykonane z elastycznego tworzywa.

KB100M to statyw mikrofonowy mini, o wysokości regulowanej od 230 do 360 mm, co pozwala używać go zarówno jako statywu biurkowego, jak i jako statywu do nagłośnienia bębna basowego czy też kolumny gitarowej. Ciężka, odlewana podstawa zabezpieczona jest przed przypadkowym przesunięciem gumowymi nóżkami.


PRODUCENT: Hamilton Stands - www.hamiltonstands.com

DYSTRYBUTOR: SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Hamilton Stands System X KB7700K

Hamilton KB7700K jest uniwersalnym statywem, który sprawdzi się w studiu i na scenie. W czasie transportu zajmie bardzo mało miejsca, mimo swoich możliwości. Spowodowane jest to tym, że skrzydła, jak i nóżki składamy do pionu niezależnie, a następnie zsuwamy.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)