Google Analytics
28
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Avid Pro Tools | HD 12.8
04-07-2017

Avid Pro Tools | HD 12.8 

Jeden z najlepszych, a dla wielu niezastąpiony DAW doczekał się przełomowej aktualizacji, dzięki której praca zdalna nad projektem wchodzi w nowy wymiar kreatywności.

 

Z chwilą pojawienia się najnowszej wersji możliwa stała się jednoczesna praca dziesięciu osób nad projektem w czasie rzeczywistym, w chmurze. Od teraz dostępne są również nowe plany subskrypcji oprogramowania. DAW natywnie wspiera miksowanie w standardzie Dolby Atmos i umożliwia pracę ze stemami (Atmos 7.1.2). Nowa wersja ułatwia także miksowanie dookólne poprzez odpowiednie algorytmy odpowiedzialne za rozmieszczenie śladów w przestrzeni. Wszelkich operacji z zachowaniem zasad Dolby Atmos możemy dokonać za pomocą przypisanych kontrolerów, można także zachować projekty na serwerze Avid NEXIS, a następnie współdzielić pliki.


PRODUCENT: Avid - www.avid.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Avid S3L-X

Testowany system, choć wygląda niepozornie, oferuje możliwości pełnowymiarowej konsolety. Dla osób podchodzących do S3L-a po raz pierwszy nawiązanie z nim przyjaźni wymaga nieco bliższego zapoznania, niemniej czas poświęcony na tę znajomość zostanie zrekompensowany z nawiązką.

Avid Pro Tools 9PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)