Google Analytics
52
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Aphex Project 500
27-11-2014

Aphex Project 500 

Firma Aphex zaprezentowała channel strip w formacie API 500.

 

Project 500 to kompletny tor sygnałowy, na który składa się przedwzmacniacz pracujący w klasie A, optyczny kompresor, dwuzakresowy korektor i symetryczne, niklowane wyjście oparte na transformatorze JT-11DL.

 

Przedwzmacniacz mikrofonowy pozwala na maksymalne wzmocnienie sygnału wejściowego o 65 dB, odwrócenie biegunowości sygnału, zastosowanie filtru górnoprzepustowego i włączenie zasilania fantomowego 48 V. Optyczny kompresor jest odpowiedzialny za redukcję dynamiki sygnału w zakresie od 2:1 do 6:1. Zaprojektowany został tak, aby czas ataku i powrotu był jak najszybszy. Kompresor możemy umieścić w torze przed lub po korekcji.

 

Ostatnią z sekcji jest dwuzakresowy, przestrajany korektor semiparametryczny. Potencjometr lo freq może wpływać na częstotliwości od 20 Hz do 2 kHz, natomiast hi freq od 200 Hz do 20 kHz. Obydwa zakresy mogą zostać podbite lub obcięte o 15 dB.

 

Prezentowany tor sygnałowy został wyposażony również w gniazdo instrumentalne umieszczone na przednim panelu.


PRODUCENT: Aphex - www.aphex.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Aphex Microphone X

Mikrofon firmy Aphex, jako iż jest urządzeniem używającym do komunikacji z komputerem jedynie modułu USB, jest jednocześnie miniinterfejsem audio wyposażonym w płynnie regulowane wzmocnienie sygnału mikrofonowego oraz słuchawkowego.

Aphex Exciter

Model Exciter jest dwukanałowym procesorem psychoakustycznym wyposażonym w dobrze znane i pracujące niezależnie układy big bottom oraz aural exciter. Exciter przeznaczony jest do tonów wysokich, zaś big bottom – jak sama nazwa wskazuje – współpracuje głównie z dolnym pasmem.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)