Google Analytics
18
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Aphex IN2
20-07-2016

Aphex IN2 

Aphex zaprezentował biurkowy interfejs audio z optycznym kompresorem na każdym kanale wejściowym.

 

Aphex IN2 zasilany jest z portu USB i adresowany do użytkowników studiów projektowych. Zawiera dwa przedwzmacniacze mikrofonowe pracujące w klasie A na XLR oraz dwa wejścia instrumentalne na jack TS. Sygnał na zewnątrz wyprowadzimy za pomocą symetrycznych złączy jack TRS, gdzie stosunek sygnału do szumu wynosi 109 dB, a współczynnik zawartości harmonicznych i szumu jest równy 0,002%. Producent udostępnił cyfrowe wejście i wyście. Nowy interfejs może maksymalnie pracować z próbkowaniem 192 kHz przy rozdzielczości 24 bit; podłączymy go zarówno do komputerów Mac, jak i PC.


PRODUCENT: Aphex - www.aphex.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Aphex Microphone X

Mikrofon firmy Aphex, jako iż jest urządzeniem używającym do komunikacji z komputerem jedynie modułu USB, jest jednocześnie miniinterfejsem audio wyposażonym w płynnie regulowane wzmocnienie sygnału mikrofonowego oraz słuchawkowego.

Aphex Exciter

Model Exciter jest dwukanałowym procesorem psychoakustycznym wyposażonym w dobrze znane i pracujące niezależnie układy big bottom oraz aural exciter. Exciter przeznaczony jest do tonów wysokich, zaś big bottom – jak sama nazwa wskazuje – współpracuje głównie z dolnym pasmem.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)