Google Analytics
216
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Gadzety > Zoom PCF-8 i ECM-3
09-12-2015

Zoom PCF-8 i ECM-3 

Pojawiły się nowe akcesoria ułatwiające pracę w plenerze realizatorom korzystającym z rejestratora Zoom F8.

 

 

Zoom PCF-8 jest torbą transportową zaprojektowaną specjalnie dla rejestratora F8 japońskiego producenta. Dzięki niej spakujemy rejestrator, akcesoria do niego, a co najważniejsze, aby w plenerze skorzystać z F8 nie będziemy musieli wypakowywać rejestratora, aby mieć dostęp do gniazd. Jeśli jednak zaistnieje konieczność wyjęcia F8, to usztywniona ścianka działowa wraz z bocznymi skrzydłami może posłużyć nam za stolik, który umożliwi nam komfortową obsługę rejestratora w każdych warunkach. Istotnym w projekcie prezentowanej torby transportowej jest to, że wyposażona została ona w specjalne otwory, umożliwiające nam ergonomiczne rozmieszczenie kabli, tym samym uniknięcie ich poplątania oraz zniwelowanie potrzeby ciągłych poszukiwań odpowiedniej końcówki. W torbie PCF-8 wszystko ma swoje miejsce!

Producent wraz z torbą zaprezentował jeszcze jeden produkt dedykowany dla F8, ale kompatybilny również z rejestratorami H5, H6 i Q8. Mowa tu ECM-3, czyli rozszerzeniu, który umożliwi nam zamontowanie kapsuł producenta na statywie dla aparatu w odległości do 3 m od urządzenia rejestrującego.


PRODUCENT: ZOOM - www.zoom.co.jp

DYSTRYBUTOR: Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM


TESTY


ZOOM ARQ

Zoom ARQ to jedno z tych urządzeń, obok których trudno przejść obojętnie. Futurystyczny wygląd oraz liczba funkcji, które mogą przyprawić o zawrót głowy, sprawiają, że zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku.

ZOOM U-44

Interfejs Zoom U-44, mimo małych rozmiarów oraz stosunkowo niskiej ceny, okazał się bardzo uniwersalnym urządzeniem, które pozwala nagrywać w wysokiej jakości (przy odpowiednim ustawieniu mikrofonów i akustyce).


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)