Google Analytics
192
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Gadzety > Zoom IQ7
04-11-2014

Zoom IQ7 

Firma Zoom zaprezentowała przenośny mikrofon przeznaczony do tabletów i smartfonów firmy Apple.

 

Zoom IQ7 umożliwia nagrywanie dźwięku stereofonicznego. W tym celu producent wykorzystał technikę Mid-Side. Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego wynosi 120 dB, wzmocnienie mieści się w zakresie od +3 do +43 dB, próbkowanie maksymalne to 48 kHz przy rozdzielczości 16 bit.

Mikrofon został wyposażony w miernik LED, który ułatwi dostosowanie poziomów wzmocnienia. Dzięki niemu unikniemy również przesterowania sygnału. IQ7 możemy obracać, tak aby jak najbardziej dopasować jego położenie do konkretnej sytuacji. Ma to duże znaczenie podczas rejestracji materiału wideo, kiedy telefon trzymamy w poziomie. Mikrofon został wyposażony w przełącznik trybu pracy. Do wyboru mamy opcje 90°, 120° lub M/S.

Japoński producent do pracy z mikrofonem zaleca aplikację Handy Recorder, dzięki której skorzystamy z możliwości nagrywania w stereo i w pełni skorzystamy z dobrodziejstw techniki Mid-Side.


PRODUCENT: ZOOM - www.zoom.co.jp

DYSTRYBUTOR: Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


ZOOM ARQ

Zoom ARQ to jedno z tych urządzeń, obok których trudno przejść obojętnie. Futurystyczny wygląd oraz liczba funkcji, które mogą przyprawić o zawrót głowy, sprawiają, że zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku.

ZOOM U-44

Interfejs Zoom U-44, mimo małych rozmiarów oraz stosunkowo niskiej ceny, okazał się bardzo uniwersalnym urządzeniem, które pozwala nagrywać w wysokiej jakości (przy odpowiednim ustawieniu mikrofonów i akustyce).


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)