Google Analytics
72
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Gadzety > Zoom BT-03, SCQ-8
17-06-2015

Zoom BT-03, SCQ-8Firma Zoom zaprezentowała akcesoria do kamery Q8.

 

BT-03 jest baterią litowo-jonową przeznaczoną do pracy z kamerą Zoom Q8. Używając opisywanej baterii, będziemy mogli nagrywać przez ponad dwie godziny materiał wideo z rozdzielczością 720p przy prędkości trzydziestu klatek na sekundę. Natomiast nagrywanie samego materiału audio pozwala na kilkukrotne zwielokrotnienie powyższego czasu rejestracji. Prezentowana bateria cechuje się pojemnością wynoszącą 1700 mAh, a jej nominalne napięcie to 3,7 V.

Japoński producent wraz z zaprezentowaniem nowej baterii stworzył również etui na Q8. Schowamy w nim kamerę, zapasową baterię, osłonę obiektywu, osłonę przeciwwietrzną, kartę pamięci i kabel USB.


PRODUCENT: ZOOM - www.zoom.co.jp

DYSTRYBUTOR: Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


ZOOM ARQ

Zoom ARQ to jedno z tych urządzeń, obok których trudno przejść obojętnie. Futurystyczny wygląd oraz liczba funkcji, które mogą przyprawić o zawrót głowy, sprawiają, że zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku.

ZOOM U-44

Interfejs Zoom U-44, mimo małych rozmiarów oraz stosunkowo niskiej ceny, okazał się bardzo uniwersalnym urządzeniem, które pozwala nagrywać w wysokiej jakości (przy odpowiednim ustawieniu mikrofonów i akustyce).


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)