Google Analytics
188
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Gadzety > Shure SHA900
02-11-2015

Shure SHA900Firma Shure zapowiedziała wprowadzenie na rynek przenośnego wzmacniacza słuchawkowego.

 

 

Shure SHA900 to przenośny wzmacniacz słuchawkowy o impedancji wejściowej mieszczącej się w zakresie od 6 Ω do 600 Ω, współczynniku zawartości harmonicznych i szumu wynoszącym 0,05 %, zakresie wzmocnienia między –60 dB a +17 dB oraz stosunku sygnał/szum równym 107 dB (A-ważony). Cyfrowy wzmacniacz może pracować z maksymalnym próbkowaniem 96 kHz przy rozdzielczości 24 bit, a jego charakterystyka częstotliwościowa mieści się w zakresie od 10 Hz do 50 kHz, czyniąc go tym samym urządzeniem dla osób wymagających najwyższej jakości w trakcie słuchania muzyki w plenerze.

Do wzmacniacza możemy wprowadzić sygnał analogowy i cyfrowy – pierwszy przy pomocy dedykowanego stereofonicznego gniazda jack 1/8'', drugi natomiast przez złącze micro-USB.

Wzmacniacz oferuje wbudowany procesor DSP, w którym znajdziemy czteropasmowy korektor parametryczny i ogranicznik. Elektronika SHA900 chroniona jest chromowaną obudową wykonaną z aluminium, a akumulator umożliwi nam do 20 godzin pracy, gdy używamy analogowego wejścia, lub do 10 godzin w trakcie odtwarzania muzyki z cyfrowego źródła podłączonego przez port USB.


PRODUCENT: Shure - www.shure.com

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Shure Axient AD

Axient wyznacza nowe trendy w dziedzinie systemów bezprzewodowych. Jednocześnie nazwa ta została nieco odczarowana, ponieważ do tej pory seria kojarzyła się z ogromnymi kwotami, którymi nawet duże firmy mogły być przerażone. Minęło parę lat, a technologia niegdyś dostępna dla wybranych jest teraz na wyciągnięcie ręki.

Shure PSM300

Jeśli jesteś muzykiem i kiedykolwiek zastanawiałeś się nad przejściem z odsłuchu podłogowego na douszny albo jesteś realizatorem monitorów i zastanawiasz się nad zaproponowaniem zestawu IEM dla zespołu, z którym współpracujesz, Shure PSM300 może być doskonałym, stosunkowo niedrogim rozwiązaniem.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)