Google Analytics
50
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Gadzety > Sennheiser Action Mic
15-09-2016

Sennheiser Action Mic 

Podczas targów IBC w Amsterdamie Sennheiser zaprezentował mikrofon do kamer GoPro, przeznaczonych do ekstremalnych zastosowań. Użytkownicy GoPro, wśród których są ludzie naprawdę aktywni, mogą wreszcie liczyć na uzupełnienie swoich filmów równie doskonałym dźwiękiem.

 

Dotychczas twórcy wideo korzystający z rozwiązań GoPro musieli godzić się na kompromisy w zakresie dźwięku. Kamery GoPro Hero są jednym z najczęściej wykorzystywanych narzędzi przy tworzeniu kontentu wideo, na przykład rejestracji wydarzeń sportowych czy innych ekstremalnych nagrań. Dźwięk kamery GoPro pozostawia wiele do życzenia zwłaszcza w przypadku użycia obudowy ochronnej. Specjaliści firmy Sennheiser postanowili zmierzyć się z tematem i stworzyli produkt o nazwie Action Mic.

„Osiągnięcie bezkompromisowej jakości dźwięku przy rejestracji ekstremalnych aktywności sportowych zawsze było wyzwaniem, a nierzadko trzeba było obniżać oczekiwania dotyczące brzmienia” – mówi Kai Lange, menedżer produktu w dziale Broadcast and Media firmy Sennheiser. „Nasz nadchodzący mikrofon rozwiąże te zagadnienia i pozwoli użytkownikom tworzyć wyjątkowe i pełne treści wideo.” 


PRODUCENT: Sennheiser - www.sennheiser.com

DYSTRYBUTOR: Aplauz - www.aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Sennheiser D1-945 Vocal Set

Firma Sennheiser zaprezentowała swój nowy cyfrowy system mikrofonów bezprzewodowych o symbolu D1, który z pewnością ułatwi życie wielu wokalistom i instrumentalistom. Jak zapewnia producent, nowe systemy to najlepsze rozwiązanie, aby w prosty i bezbolesny sposób wejść w cyfrowy świat bezprzewodowej transmisji dźwięku.

Sennheiser HD8 DJ

Firma Sennheiser wprowadziła na rynek trzy nowe modele słuchawek adresowane do DJ-ów i producentów.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)