Google Analytics
80
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Gadzety > SOUNDCRAFT – Mini Stagebox
08-08-2017

SOUNDCRAFT – Mini StageboxProste i przystępne cenowo rozwiązanie rozbudowy możliwości konsolet oraz konfiguracji połączeń scenicznych. Mini Stagebox 32 o wielkości 3U dysponuje trzydziestoma dwoma wejściami analogowymi oraz ośmioma wyjściami analogowymi (cztery pary AES out), co daje I/O 32/16. Mini Stagebox 16 o wielkości 2U dysponuje szesnastoma wejściami analogowymi oraz ośmioma wyjściami analogowymi, co daje I/O 16/8. Stageboxy Mini są kompatybilne ze wszystkimi konsoletami Soundcraft serii Si Compact, Si Expression, Si Performer oraz Vi 1/2/4/6 za pomocą karty MADI. Każdy stagebox ma własny zasilacz wewnętrzny.

 

 


PRODUCENT: Soundcraft - www.soundcraft.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Soundcraft Vi 2000

Najnowsza propozycja jest minimalizacją formy przy zachowaniu maksymalnej treści w stosunku do odrobinę starszych i większych kuzynów Vi z serii czterocyfrowej. Dostępne są trzy ekrany dzielone dwoma rzędami enkoderów, czyli wciąż znajome ułożenie funkcji w stosunku do poprzedników, jednak w odświeżonej formie z bardziej nasyconymi kolorami.

Soundcraft Vi5000

Na zewnątrz niewiele, w środku bardzo dużo zmian spowodowało, że z bardzo dobrej konsolety została zrobiona jeszcze lepsza konsoleta, a wiadomo, że nie łatwo poprawić coś, co jest dobre. Szybsza i stabilniejsza praca. Narzędzia spełniające obecne standardy, jak dynamiczne eq czy sterowanie i podgląd parametrów mikrofonów bezprzewodowych. Dodatkowo możliwość sterowania wszystkich parametrów miksu za pomocą iPada.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)