Google Analytics
176
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Gadzety > Røde NT-USB
07-11-2014

Røde NT-USBFirma Røde zaprezentowała mikrofon pojemnościowy, który komunikuje się z komputerem lub tabletem przy pomocy portu USB.

 

Røde NT-USB to bardzo wszechstronny mikrofon, który sprawdza się idealnie podczas nagrywania wokalu, występów muzycznych oraz podczas tworzenia publikacji dźwiękowych lub filmowych na potrzeby Internetu. W korpusie mikrofonu umieszczono gniazdo jack 1/8'' umożliwiające monitorowanie nagrywanych partii w czasie rzeczywistym, a także potencjometry odpowiedzialne za poziom głośności i miks.

NT-USB jest zgodny ze wszystkimi aplikacjami do rejestracji materiału audio, które dostępne są na platformy Windows oraz iOS i obsługują zewnętrzny mikrofon jako źródło dźwięku. W zestawie znajdziemy: pop-filtr, statyw, etui, kabel USB o długości 6 m oraz uchwyt mocujący.


PRODUCENT: Rode - www.rodemic.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Rode NTR

RØDE NTR jest bardzo dobrze wykonany, uniwersalny i przede wszystkim oryginalny w swoim brzmieniu. Można się pokusić o stwierdzenie, że jest to konstrukcja wyznaczająca charakter brzmienia współczesnej wstęgi.

Rode M5

RODE M5 jest kompaktowym mikrofonem pojemnościowym wyposażonym w półcalową kapsułę o charakterystyce kardioidalnej. M5 przeznaczony jest zarówno do pracy w studiu, jak i na scenie (pojedynczo lub w parze). Doskonale sprawdzi się podczas rejestracji chórów, zespołów wokalnych, wszelkiego typu instrumentów akustycznych oraz innych źródeł dźwięku.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)