Google Analytics
146
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Gadzety > RØDE i-XLR
25-09-2015

RØDE i-XLRW trakcie IBC2015 firma RØDE zaprezentowała przejściówkę, która może zainteresować realizatorów pragnących wykorzystać profesjonalny mikrofon w trakcie nagrywania wideo na urządzeniach przenośnych.

 

 

RØDE i-XLR jest najwyższej jakości przejściówką z XLR do złącza Lightning dostępnego w smartfonach i tabletach firmy Apple. Ponadto wbudowany przedwzmacniacz umożliwia nam kontrolę poziomu wzmocnienia. Maksymalnie możemy je zwiększyć o 20 dB. W zestawie wraz z i-XLR znajdziemy kabel o długości dwóch metrów. Tym samym bez najmniejszych przeszkód będziemy mogli skorzystać z wysięgnika w trakcie rejestracji materiału wideo. Do tego podczas nagrywania możemy monitorować sygnał audio w czasie rzeczywistym, dzięki dostępnemu wyjściu słuchawkowemu.

 


PRODUCENT: Rode - www.rodemic.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Rode NTR

RØDE NTR jest bardzo dobrze wykonany, uniwersalny i przede wszystkim oryginalny w swoim brzmieniu. Można się pokusić o stwierdzenie, że jest to konstrukcja wyznaczająca charakter brzmienia współczesnej wstęgi.

Rode M5

RODE M5 jest kompaktowym mikrofonem pojemnościowym wyposażonym w półcalową kapsułę o charakterystyce kardioidalnej. M5 przeznaczony jest zarówno do pracy w studiu, jak i na scenie (pojedynczo lub w parze). Doskonale sprawdzi się podczas rejestracji chórów, zespołów wokalnych, wszelkiego typu instrumentów akustycznych oraz innych źródeł dźwięku.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)