Google Analytics
327
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Gadzety > Pioneer SE-E511
04-12-2014

Pioneer SE-E511Firma Pioneer zapowiedziała wprowadzenie na rynek słuchawek, które zostały zaprojektowane dla ludzi aktywnie spędzających wolny czas.

 

SE-E511 to słuchawki dynamiczne o konstrukcji otwartej, które cechują się nie tylko komfortem i wygodą użytkowania, ale również doskonałą jakością dźwięku. Prezentowane słuchawki łączą w sobie design modeli dousznych i nakładanych na uszy, z miękkimi i wytrzymałymi nakładkami z elastomeru, które w naturalny sposób leżą na uszach.

Charakterystyka częstotliwościowa nowych słuchawek mieści się w zakresie od 20 Hz do 21 000 Hz, skuteczność wynosi 96 dB, maksymalna moc wejściowa to 100 mW, a impedancja jest równa 32 Ω.  

SE-E511 w sprzedaży dostępne będą od stycznia 2015 i będą dostępne w kilku kolorach.


PRODUCENT: Pioneer DJ - www.pioneer.pl

DYSTRYBUTOR: DSV - www.pioneer.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Pioneer DJ DDJ-WeGO4

Pioneer jest niekwestionowanym liderem w zakresie profesjonalnych rozwiązań dla DJ-ów. Firma nie zapomina jednak o tych, którzy profesjonalistami dopiero zostaną i w chwili obecnej potrzebują kontrolera budżetowego. Urządzenia, dzięki któremu zgłębią tajniki kreatywnego miksowania, lecz po poznaniu arkan fachu będą mogli nadal z niego korzystać – takim sprzętem jest właśnie kontroler WeGO 4.

Pioneer DJ PLX-500

Logo Pioneer DJ zobowiązuje i po porównaniu podobnych modeli u konkurencji PLX-500 wzbudza moim zdaniem większe zaufanie. Jego brzmienie zadowoli nie tylko DJ-ów, szczególnie gdy zaopatrzymy się w dobrą wkładkę.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)