Google Analytics
122
Udostępnij
Wyślij link
Gadzety > Martin Fixture Beam Analyzer
13-11-2014

Martin Fixture Beam AnalyzerFixture Beam Analyzer to system do kalibracji optyki. Wykorzystuje kamerę Logitech Pro 9000 do analizy emitowanego światła na każdej powierzchni. Pomaga ustawiać parametry lamp łatwo i dokładnie, aby uzyskać jednakowe, jednorodne światło.

 

 

Fixture Beam Analyzer składa się z oprogramowania i zestawu trzech filtrów ściemniania (filtry można także dokupić osobno w razie zużycia), które mocowane są bezpośrednio na kamerę. Zapewnia komfort użytkowania i pewność ustawiania parametrów lamp. Eliminuje konieczność patrzenia bezpośrednio na emitowane światło. Parametry pojawiają się na kolorowej mapie na ekranie komputera. Urządzenie jest szczególnie przydatne, gdy mamy do wyregulowania cały zestaw lamp.


PRODUCENT: Martin - www.martin.com

DYSTRYBUTOR: P.S. Teatr - www.teatr.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Martin M-Touch

Zalety urządzenia to: • porządny software • M-Touch może być zastosowany jako wing do konsolet z serii M • przyzwoita cena • lekka i nieduża obudowa • łatwość programowania i logika w działaniu • czytelnie rozłożone sekcje faderów i oznaczenie kolorami poszczególnych czynności.

Martin MAC Quantum Wash

W tej głowicy zupełnie nie chodzi o gadżeciarskie rozwiązania, lecz o jak najlepsze parametry i funkcjonalność. Było to widać już przy pierwszych oględzinach. Prostota zewnętrznej konstrukcji to absolutna zaleta.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)