Google Analytics
80
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Gadzety > Mackie Master Fader 3.0
20-11-2014

Mackie Master Fader 3.0 

Firma Mackie zaprezentowała trzecią wersję aplikacji Master Fader przeznaczonej do zdalnej kontroli mikserów z serii DL.

 

Jeśli zastanawiasz się, jakie możliwości oferują miksery z serii DL firmy Mackie, nie ma nic prostszego niż pobranie darmowej aplikacji Master Fader na iPada. Po jej instalacji będziesz mógł zapoznać się ze wszystkimi funkcjami, jakie są dostępne w mikserach z serii DL – nie mając go fizycznie! Mikser będzie oczywiście potrzebny, aby dodać funkcjonalność audio do aplikacji.

 

Master Fader 3 pozwala na dotykową kontrolę parametrów miksu, zapisywanie i przywracanie ustawień miksera w locie. Z poziomu aplikacji będziemy mogli kontrolować poszczególne kanały i grupy. Dla przykładu w przypadku najnowszego miksera DL32r będziemy mogli dokonać niemożliwego, czyli na jednym mikserze będą mogli pracować niezależnie dwaj realizatorzy, nie dzięki zdalnej kontroli wchodząc sobie w drogę.

 

Aplikacja pozwala na wybór na wejściach dwóch różnych, czterozakresowych parametrycznych korektorów (z filtrem górnoprzepustowym) różniących się nachyleniem filtrów, kompresora i bramki. Natomiast na powrotach będziemy mogli skorzystać z czterozakresowej korekcji (PEQ) i kompresji, na wyjściach z czterozakresowej korekcji z filtrem dolno- i górnoprzepustowym (również PEQ), trzydziestojednozakresowego korektora graficznego, kompresora, limitera i opóźnienia, a na subgrupach, których może być sześć, z czterozakresowego parametrycznego korektora i kompresora.

 

 

Z poziomu aplikacji mamy możliwość bezpośredniego, bezprzewodowego wysyłania sygnału do rejestratora lub jego odebranie i rozłożenie go na poszczególne kanały fizycznego miksera. Zapisane ustawienia możemy archiwizować w chmurze Dropbox lub przez e-mail. Jak wspomnieliśmy wcześniej, aplikacja pozwala na dzielenie zadań, więc bez problemu skonfigurujemy osobiste odsłuchy muzyków i monitory z różnych tabletów, używając jednego miksera.


PRODUCENT: Mackie - www.mackie.com

DYSTRYBUTOR: Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Mackie Reach

Testowany system nagłośnieniowy – pomimo kompaktowości i niewielkich rozmiarów – ma szereg zalet i zastosowań. Może jednocześnie pełnić rolę miksera z wbudowanymi efektami, odsłuchu personalnego oraz nagłośnienia PA.

Mackie FreePlay

Firma Mackie, która bardzo duży nacisk kładzie na rozwój oferty pro audio, nie zapomniała pracować jednocześnie nad linią produktów przenośnych, rozrywkowych czy nawet półprofesjonalnych. Najnowszym dzieckiem firmy jest Mackie FreePlay, czyli przenośny, stereofoniczny zestaw nagłośnieniowy, który na pierwszy rzut oka łudząco przypomina boomboxy sprzed kilkunastu lat, chociaż skrywa w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań i funkcji.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)