Google Analytics
376
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Gadzety > M-Audio Bass Traveler
15-10-2015

M-Audio Bass TravelerFirma M-Audio zaprezentowała przenośny wzmacniacz słuchawkowy.

Bass Traveler to mobilny wzmacniacz słuchawkowy zawierający dwa wyjścia jack 1/8'', dzięki którym dwie osoby mogą równolegle korzystać ze słuchawek o impedancji mieszczącej się w zakresie od 16 do 100 Ω. Wzmacniacz oferuje dwupoziomowe wzmocnienie, tym samym możemy z niego skorzystać, nawet gdy używamy budżetowych słuchawek, a gdy zmienimy je na model wyższej klasy – wzmacniacz nadal będzie nam służył.

 

 

Na panelu wierzchnim obudowy umieszczona została dioda informująca o stanie baterii oraz napisy ułatwiające odnalezienie wejść i wyjść audio. Wyjścia słuchawkowe znalazły się w górnej części obudowy wraz z potencjometrem regulującym wzmocnienie sygnału, natomiast stereofoniczne wejście jack 1/8'' umieszczono w dolnej części, a po jego lewej stronie znajdziemy trzystopniowy przełącznik umożliwiający wzmocnienie dołu lub góry pasma bądź wyłączenie korekcji. Po przeciwnej stronie mamy zaś port micro-USB służący do ładowania baterii.

Wzmacniacz jest kompatybilny z większością słuchawek z kontrolą głośności na kablu, dzięki czemu możemy schować go do plecaka lub kieszeni.


PRODUCENT: M-Audio - www.m-audio.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


M-Audio M40, M50

M-Audio jest jedną z najbardziej szanowanych firm w dziedzinie muzycznych interfejsów komputerowych, rozwiązań studyjnych, a także klawiatur i sterowników MIDI. M-Audio od dwudziestu siedmiu lat zaopatruje studia muzyczne na całym świecie w niezbędny sprzęt do rejestrowania, odsłuchu i obróbki dźwięku. W 2014 roku firma M-Audio wprowadziła na rynek słuchawki HDH50, natomiast w 2015 roku pojawiły się dwa nowe modele, które mamy przyjemność testować.

M-Audio MicroTrack 24/96PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)