Google Analytics
56
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Gadzety > DPA d:screet Necklace Microphone
18-11-2014

DPA d:screet Necklace MicrophoneFirma DPA zaprezentowała mikrofon naszyjny wyposażony w kapsułę d:screet 4061.

 

Naszyjny mikrofon firmy DPA jest idealnym rozwiązaniem w sytuacjach, w których priorytetem jest wygodna instalacja i stabilny poziom sygnału. Mikrofon został wyposażony w legendarną miniaturową kapsułę o charakterystyce dookólnej d:screet 4061, która została umieszczona w miękkim gumowym naszyjniku zapewniającym szybki i powtarzalny montaż. Poziom sygnału może dojść do poziomu 154 dB bez przesterowania. Charakterystyka częstotliwościowa mikrofonu mieści się w zakresie od 20 do 20 000 Hz, czułość wynosi 6 mV/Pa, stosunek sygnał/szum to 68 dB (A), dynamika 97 dB, natomiast poziom ciśnienia akustycznego jest równy 144 dB.

Mikrofon jest niezwykle prosty w użyciu, dyskretny oraz wygodny. Występuje w kolorach czarnym, beżowym i brązowym oraz w długościach 47 lub 53 cm, a jego waga to 13 g.


PRODUCENT: DPA Microphones - www.dpamicrophones.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


DPA Microphones Slim 4060

Duńska firma DPA specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mikrofonów od 1992 roku. W swojej ofercie ma wiele mikrofonów stworzonych dla spikerów telewizyjnych, przedstawień teatralnych i przemysłu filmowego. Jednym z nich jest model Slim 4060.

DPA Microphones d:fine In-Ear

Mikrofony DPA z serii d:fine od lat cieszą się ogromną popularnością wśród profesjonalistów, którzy cenią je za wzorcową jakość dźwięku, wysoki komfort użytkowania i wyjątkowo trwałą konstrukcję. Zestawy In-Ear to połączenie zintegrowanych monitorów dousznych z doskonałymi kapsułami mikrofonowymi i zarazem kolejny krok w rozwoju tej uznanej i będącej standardem w branży serii.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)