Google Analytics
152
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Gadzety > Aphex Microphone X
17-11-2014

Aphex Microphone X 

Aphex Microphone X to wyjątkowy mikrofon USB, który zawiera w sobie kompletne studio nagrań.

 

W przeciwieństwie do innych mikrofonów USB, które są kierowane na rynek konsumencki, Microphone X oferuje profesjonalny dźwięk przez kombinacje analogowej techniki Aphexa i profesjonalnych przetworników analogowo-cyfrowych. W mikrofon zostały wbudowane dwa efekty psychoakustyczne producenta, tj. Aphex Aural Xciter i Big Bottom. Ich użycie zapewni nam najwyższą jakość wokalu już na wejściu. Na pokładzie znajdziemy również optyczny kompresor i wyjście słuchawkowe.

 

Mikrofon pracuje z maksymalnym próbkowaniem 192 kHz przy rozdzielczości 24 bit. Jego charakterystyka częstotliwościowa mieści się w zakresie 20–20 000 Hz, czułość wynosi 4,5 mV/Pa, a maksymalne ciśnienie akustyczne to 120 dB.


PRODUCENT: Aphex - www.aphex.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Aphex Microphone X

Mikrofon firmy Aphex, jako iż jest urządzeniem używającym do komunikacji z komputerem jedynie modułu USB, jest jednocześnie miniinterfejsem audio wyposażonym w płynnie regulowane wzmocnienie sygnału mikrofonowego oraz słuchawkowego.

Aphex Exciter

Model Exciter jest dwukanałowym procesorem psychoakustycznym wyposażonym w dobrze znane i pracujące niezależnie układy big bottom oraz aural exciter. Exciter przeznaczony jest do tonów wysokich, zaś big bottom – jak sama nazwa wskazuje – współpracuje głównie z dolnym pasmem.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)