Google Analytics
160
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Gadzety > Allen & Heath Qu-You
23-11-2014

Allen & Heath Qu-You 

Firma Allen & Heath zaprezentowała aplikację, która pozwala muzykom na scenie na kontrolę poziomu odsłuchu przy pomocy iPhona, iPada lub iPoda.

 

Qu-You współpracuje z konsoletami z serii Qu firmy Allen & Heath i pozwala na kontrolę do siedmiu niezależnych odsłuchów na monitorach. Aplikacja udostępnia cztery kółka umożliwiające kontrolę głośności czterech źródeł i wyjścia master. Podwójne naciśniecie grupy pozwala na dostęp do poszczególnych kanałów, wysyłek i kontroli panoramy. Grupy mogą zostać nazwane, aby łatwiej było się po nich poruszać.

 

Aplikacja jest dostępna w App Store i jest kompatybilna z konsoletami Qu-16, Qu-24 i Qu-32.


PRODUCENT: Allen & Heath - www.allen-heath.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Allen & Heath ZEDi-10FX

ZEDi-10FX jest kombinacją analogowego miksera wyposażonego w interfejs audio i pokładowe efekty. Kombinacja ta, idąca w parze z jakością przetwarzania, jest rozwiązaniem kierowanym do niezależnych muzyków oraz realizatorów nagłaśniających niewielkie eventy. Niezależnie, czy mikser używany jest w studiu, na scenie, czy w trakcie prac nad projektami w DAW – zapewnia nam znane i docenione przez setki realizatorów brzmienie marki Allen & Heath.

Allen & Heath Qu-Pac

Qu-Pac jako nieliczne tego typu urządzenie, poza oczywistą kontrolą z poziomu urządzenia mobilnego oferuje również zainstalowany na przedniej części panel kontrolny z pięciocalowym wyświetlaczem dotykowym.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)