Google Analytics
42
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Zmarł Ilpo Martikainen, założyciel firmy Genelec
01-02-2017

Zmarł Ilpo Martikainen, założyciel firmy Genelec 

Z przykrością informujemy, że Ilpo Martikainen, założyciel firmy Genelec i prawdziwy pionier w dziedzinie aktywnych monitorów audio, zmarł 30 stycznia 2017 w wieku 69 lat po długiej walce z chorobą.

 

 

W ciągu ostatnich lat, Ilpo skupił się na zaangażowaniu w biznes kolejnego pokolenia. Jego dzieci, Juho Martikainen, Mikko Martikainen i Maria Martikainen wychowały się w „rodzinie Genelec”. Pracowały nad rozwojem firmy w globalnego lidera aktywnego monitoringu audio w Zarządzie Genelec od 2001 roku. Dzieci Ilpo będą współwłaścicielami Genelec wraz z innymi członkami zarządu - Topi Partanen i Ritva Leinonen. Ritva kontynuuje pracę jako prezes zarządu.

Mamy nadzieję, że cała branża audio dołączy do nas w myślach i modlitwach za Ilpo. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że mogliśmy dzielić wspaniałe wspomnienia, pasję i ewolucję historii Genelec z Ilpo. Będzie żył dalej, w naszych myślach i przez naszą działalność.


PRODUCENT: Genelec - www.genelec.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Genelec 8430A IP SAM

Głośniki 8430A można spokojnie zaliczyć do dobrej jakości monitorów bliskiego pola, które dzięki rozwiązaniom konstrukcyjnym dają bardzo dobre brzmienie. Małe rozmiary oraz waga stanowią idealne rozwiązanie zarówno do domowego projektowego studia, jak i dużego studia nagrań jako monitory bliskiego pola.

Genelec 8010A

Genelec jest producentem monitorów studyjnych, który przez lata zdobywał swoją pozycję na rynku. Przez ten czas firma stworzyła wiele autorskich rozwiązań. Konstrukcje producenta znajdziemy w setkach reżyserek na całym świecie. Czasem jednak realizatorzy muszą ruszyć w plener i również tam chcą mieć wiarygodny odsłuch. Właśnie dla nich powstał model przenośnych monitorów o nazwie 8010A.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)