Google Analytics
106
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Wakacje z Lightschool
20-06-2017

Wakacje z Lightschool 

Wakacje z Lightschool to kilkudniowy praktyczny, skondensowany kurs z podstaw oświetlenia scenicznego. To trzy dni wiedzy, doświadczeń, projektowania i programowania oraz jednodniowa wycieczka do teatru i studia TV w celu zapoznania się z techniką oświetleniową od zaplecza.

 

Oferta skierowana jest do uczniów, studentów i absolwentów – zarówno tych, którzy interesują się światłem, scenografią, nowymi technologiami, zastanawiają się nad swoją przyszłością i myślą, żeby związać ją z branżą oświetleniową, ale też tych niezdecydowanych, którzy nie wiedzą jeszcze, co chcą robić, a ten kurs może być dla nich okazją spróbowania czegoś nowego.

Wakacje z Lightschool to również ciekawa propozycja dla właścicieli mniejszych i większych firm, którzy chcą przygotować nowych pracowników do pracy ze scenicznym oświetleniem technologicznym.

W ciągu kilku dni przekazana zostanie uczestnikom skondensowana dawka wiedzy, która pozwoli zacząć i działać! Doświadczeni trenerzy LightSchool podzielą się tym, co mają najlepsze. Wiedzą nie tylko książkową, ale głównie zdobytą podczas lat pracy.

Wszystkie szkolenia oparte będą o zajęcia praktyczne. W ciągu kilku dni zapoznacie się z urządzeniami, zasadami ich łączenia, zaprojektujecie własne show w przestrzeni wirtualnej, a później zobaczycie projekt w realnych warunkach.

Dodatkowym bonusem dla najlepszych i zainteresowanych mogą być praktyki w jednej z dużych firm zajmujących się obsługą sceniczną imprez.

Wakacje z Lightschool odbędą się w dwóch terminach: między 3 a 6 lipca oraz między 21 a 24 sierpnia 2017 roku. Szkolenia poprowadzą Michał Fiodorow, Mateusz Oryl i Daniel Stolarczyk.


PRODUCENT: Clay Paky - www.claypaky.it

DYSTRYBUTOR: Prolight - www.prolight.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Clay Paky Mythos

Podczas pierwszych oględzin naszą uwagę przykuje zdecydowanie zewnętrzna soczewka. Głowica jest hybrydą – stanowi połączenie spota i beama. Zakres zoomu wynosi od 4º do 50º – jest naprawdę imponujący.

Clay Paky A.leda B-Eye K20

A.leda B-Eye K20 to doskonały wash ledowy, który genialnie miesza kolory (światłowód przed soczewką zbierający światło oraz mieszający składowe RGBW), a do tego daje mocno odciętą wiązkę światła bez niepotrzebnych poświat (soczewki PC).


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)