Google Analytics
54
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > VIO na 68. Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo
14-02-2018

VIO na 68. Festiwalu Piosenki Włoskiej w San RemoFot. Ufficio Stampa Rai

 

VIO na tegorocznym Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo

 

 

Podczas 68. Festiwalu Piosenki Włoskiej San Remo 2018 jako nagłośnienie głowne został wykorzystany system dBTechnologies VIO.

 

Łącznie zastosowano 16 modułów ViO L210 - 2 klastry po 8 sztuk (dodatkowo 6 modułów użyto jako systemu opóźnionego – 2 klastry po 3 sztuki) oraz 8 aktywnych subwooferów VIO S118 - 2 klastry po 3 sztuki, ustawione w układzie kardioidalnym plus centralnie przed sceną 2 subwoofery.

 

System VIO dyskretnie wpisał się w scenografię festiwalu, stworzoną przez Emanuelę Trixie Zitkowsky, która oczarowała ponad tysięczną publiczność zgromadzoną na sali. Warto dodać, że transmisję telewizyjną pierwszej nocy festiwalu obejrzało ponad 11 milionów osób.

 


PRODUCENT: dBTechnologies - www.dbtechnologies.com

DYSTRYBUTOR: SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


dBTechnologies Ingenia IG4T

Po przeprowadzonych testach mogę z czystym sumieniem polecić zestawy IG4T z serii Ingenia. Są one dobrym wyborem na imprezy klubowe, gale, spotkania firmowe, konferencje i różnego rodzaju eventy organizowane zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i plenerze.

dBTechnologies Opera 15

Opera 15 to bardzo ciekawa budżetowa konstrukcja, wyposażona w dużą moc. Funkcje takie jak prosty, ale praktyczny i przejrzysty minimikser na tylnym panelu oraz znakomicie rozwiązany wylot głośnika wysokotonowego pozwalają potraktować tę konstrukcję jako świetną pomoc w wykonywaniu naszej codziennej pracy.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)