Google Analytics
152
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Trzysta nowych urządzeń w ARAM
07-02-2015

Trzysta nowych urządzeń w ARAM 

Firma przez wiele lat kojarzona była wyłącznie z multimediami, a obecnie bardzo dynamicznie rozwija dział oświetlenia.

 

Do swojej oferty włączyła prawie czterysta ruchomych urządzeń oświetleniowych renomowanych producentów takich jak Clay Paky, Vari*Lite, 800 m bieżących kraty, w tym wiele elementów do budowy scenografii, ponad sześćset najnowszych urządzeń oświetleniowych w technologii LED, najnowsze konsolety grandMA2 i najnowszy osprzęt.

 

Rafał Mrzygłocki z firmy ARAM: „Wiele osób nadal nie zdaje sobie sprawy, jaki potencjał świetlny ma ARAM. Własny sprzęt w dużych ilościach to nie tylko olbrzymie możliwości, ale także swoboda działania, niższe koszty transportu, logistyki i szybszy czas reakcji, a to wszystko przekłada się na bogatszą ofertę i lepsze ceny kompleksowej usługi, jaką możemy zaoferować naszym klientom”.

 

Na początku roku oferta ARAMU wzbogaciła się o urządzenia LED firmy Fourlight: najnowsze pary ledowe w liczbie stu dwudziestu sztuk, sto listew LED, sześćdziesiąt profesjonalnych oświetlaczy, które nie boją się wody i deszczu, oraz dwadzieścia cztery stroboskoby ledowe z opcją naświetlacza. Rafał Mrzygłocki zapewnił nas, że to nie koniec inwestycji w najnowszy sprzęt w tym kwartale.

 

www.aram.pl

OBSŁUGA TECHNICZNA: Aram - www.aram.pl

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)