Google Analytics
208
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Trasa HogShow 2016
16-02-2016

Trasa HogShow 2016 

Wystartowała właśnie trasa pokazowa Hog Show zorganizowana przez firmę Prolight – polskiego dystrybutora konsolet firmy High End Systems. 

 

 

Pierwszym jej przystankiem był krakowski teatr Łaźnia Nowa, a w ciągu kolejnych dni pokazy zostaną zaprezentowane także we Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku i Lublinie. Podczas trasy Hog Show 2016 zaprezentowana zostanie najnowsza rodzina konsolet firmy HES – HOG 4, wraz z możliwościami ich integracji z media serwerami d3 czy oprogramowaniem do wizualizacji WYSIWYG firmy Cast Software, będącym branżowym standardem. W pierwszej części każdego spotkania poruszane są teoretyczne zagadnienia związane z konsoletami High End Systems, jak historia marki, jej dorobek na polu systemów sterowania, aż po najnowsze produkty. W trakcie każdego spotkania jest obecnych kilka konsolet HOG 4, co pozwala łatwiej zrozumieć prezentowane rozwiązania pracujące w tych urządzeniach, ale przede wszystkim udostępnia możliwość fizycznego spotkania z tymi konsoletami, dotknięcia i krótkiej pracy na nich. Jest to realizowane w drugiej, warsztatowej części spotkań. Koncepcja tej części przewiduje, by każdy mógł bardzo szybko poznać najbardziej podstawowe funkcje konsolet, jak patchowanie zestawu urządzeń, nadanie im odpowiednich atrybutów, stworzenie sceny, zapisanie sceny i jej odtworzenie. 

 

 

Spotkania prowadzą Bartosz Kij, Krzysiek Grabowski oraz Daniel Stolarczyk, którzy nie tylko prezentują możliwości poszczególnych urządzeń, ale także udzielają praktycznych wskazówek i odpowiadają na najbardziej wnikliwe pytania. Polecamy!

 

 


PRODUCENT: High End Systems - www.highend.com

DYSTRYBUTOR: LTT - www.ltt.com.pl Show Design - www.showdesign.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


High End Systems SolaFrame Theatre

To jest właśnie to, czego oczekują realizatorzy, aktorzy, reżyserzy i choreografowie w przestrzeniach teatralnych. Głowica jest całkowicie bezgłośna. Całkowicie! Nie ma w niej ani jednego wentylatora. Pierwszy raz mogę z ręką na sercu powiedzieć, że przeszkadza mi system nawiewu w przestrzeni teatralnej oraz szum wentylatorów ze sterownika i komputera. Głowica jest włączona, metr obok i nic...

High End Systems TechnoArc

Głowica ruchoma wash i beam w której znajdziemy patent znany pod nazwą Radial Lenticular Homogenizing Lens System.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)