Google Analytics
24
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Terminarz szkoleń Lightschool w 2018 roku.
26-02-2018

Terminarz szkoleń Lightschool w 2018 roku. 
 
7 marca, szkoleniem Podstawy oświetlenia efektowego rusza nowy sezon Lightschool. Jedynej w Polsce szkoły oferującej kursy z oświetlenia, multimediów, bezpieczeństwa, ale również obsługi eventów. Profil proponowanych szkoleń co roku jest udoskonalany. Coraz większą wagę przykłada się do zajęć praktycznych, które stanowią główną część kursów. Dużym atutem są również zawsze najnowsze urządzenia, zaawansowane rozwiązania na jakich odbywają są zajęcia. Kursy prowadzone są przez doświadczonych trenerów, praktyków, których spotkać można podczas pracy przy największych realizacjach w Polsce i na świecie. Oferta Lightschool skierowana jest do osób, które chciałby w przyszłości zostać realizatorem oświetlenia, programistą oświetlenia, realizatorem multimediów,technikiem sceny, czy też przygotować się do pracy w charakterze event menagera. Zapisz się na szkolenia Lightschool i zdobądź wiedzę niezbędna do pracy w największych firmach z branży oświetlenia teatralnego, efektowego i multimediów."
 

PRODUCENT: Robe - www.robe.cz

DYSTRYBUTOR: Prolight - www.prolight.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Robe Mega Pointe

Trzeba to jasno powiedzieć. Ta głowica ma tyle funkcji, że to zdaje się jeden z najdłuższych testów, jakie przeprowadzam. Efekty w tej głowicy rzeczywiście są mega powalające, zatem mogę tylko potwierdzić, że przedrostek Mega zdecydowanie pasuje do najmłodszego i zarazem najpotężniejszego brata z rodziny Pointe.

Robe LEDBeam 1000

LEDBeam 1000 jest stosunkowo prostym i bardzo uniwersalnym urządzeniem, zdolnym zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ze względu na swoją szybkość, zakres zoomu i możliwość kontroli stref urządzenia pozwala osiągąć niesamowite efekty.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)