Google Analytics
114
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > System Nagłośnienia Stadionu Widzewa Łódź
17-08-2017

System Nagłośnienia Stadionu Widzewa Łódź 

TOMMEX Żebrowscy SJ zrealizowała projekt sytemu nagłośnienia, systemu DSO oraz systemu wspomagania słyszenia dla Stadionu Widzewa Łódź.

 

Do nagłośnienia trybun na stadionie wykorzystano trzydzieści osiem Community R5-96MAX. Dodatkowe dwa zestawy Community R5-HPT skierowano w stronę płyty boiska. Wszystkie urządzenia zostały zainstalowane pod sklepieniem dachu w specjalnie przygotowanych punktach montażowych, których lokalizacja została określona podczas symulacji elektroakustycznej. System jest zasilany z dwóch amplifikatorni, które zlokalizowano na przeciwległych trybunach. W każdej z nich zainstalowano trzy czterokanałowe wzmacniacze mocy Dynacord DSA 8410 (klasa D), wyposażone w moduły kontroli IRIS-Net Dynacord RCM 810 oraz po jednej modułowej matrycy sieciowej Dynacord P64.

 

 

Oprócz systemu nagłośnienia komercyjnego na stadionie zainstalowano również Dźwiękowy System Ostrzegawczy APS Aprosys szwajcarskiego producenta g+m elektronik. System wyposażono w ponad siedemset głośników, które obejmują kilkanaście stref wewnątrz obiektu, w tym korytarze, szatnie, pomieszczenia techniczne i toalety.
 


PRODUCENT: Dynacord - www.dynacord.com

DYSTRYBUTOR: Tommex - www.tommex.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Dynacord L3600FD

L3600FD to kawał przyzwoitego, porządnego sprzętu. Wzmacniacz jest naprawdę solidnie i schludnie zmontowany, wewnątrz panuje wzorowy porządek, a wykończenie i działanie całości nie pozostawia nic do życzenia.

Dynacord PM 502

PM 502 to najnowszy i zarazem najmniejszy powermikser w ofercie Dynacorda. Jak zapewnia producent, jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym do stałych instalacji nagłośnieniowych w klubach, salach konferencyjnych, aulach uczelnianych, hotelach, barach czy też kościołach.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)