Google Analytics
139
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Soundcraft Ui, Si iMPACT - szkolenie
30-03-2017

Soundcraft Ui, Si iMPACT - szkolenie 

Polski dystrybutor znanej i cenionej marki Soundcraft – firma ESS Audio – w kwietniu zorganizuje dwa szkolenia dedykowane pracy z mikserami serii Ui oraz topową konsoletą Si iMPACT.

 

W zgodzie z twierdzeniem, że fachowej wiedzy nigdy zbyt wiele, na każde z dwóch zaplanowanych spotkań składać się będzie nie tylko prezentacja licznych zalet urządzeń marki Soundcraft, ale również intensywne szkolenie z podstaw miksowania dźwięku.

 

Szkolenia są darmowe i odbędą się:

 

10 kwietnia – Sklep Alt w Lublinie,

11 kwietnia – Sklep Czak Music w Tarnobrzegu

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy i jednocześnie prosimy o kontakt mailowy pod adresem: michal.dybus@essaudio.pl w celu zgłoszenia swojego uczestnictwa.

 

PRODUCENT: Soundcraft - www.soundcraft.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Soundcraft Vi 2000

Najnowsza propozycja jest minimalizacją formy przy zachowaniu maksymalnej treści w stosunku do odrobinę starszych i większych kuzynów Vi z serii czterocyfrowej. Dostępne są trzy ekrany dzielone dwoma rzędami enkoderów, czyli wciąż znajome ułożenie funkcji w stosunku do poprzedników, jednak w odświeżonej formie z bardziej nasyconymi kolorami.

Soundcraft Vi5000

Na zewnątrz niewiele, w środku bardzo dużo zmian spowodowało, że z bardzo dobrej konsolety została zrobiona jeszcze lepsza konsoleta, a wiadomo, że nie łatwo poprawić coś, co jest dobre. Szybsza i stabilniejsza praca. Narzędzia spełniające obecne standardy, jak dynamiczne eq czy sterowanie i podgląd parametrów mikrofonów bezprzewodowych. Dodatkowo możliwość sterowania wszystkich parametrów miksu za pomocą iPada.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)