Google Analytics
68
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Scena Jutra
26-01-2018

Scena Jutra 

Już 13 lutego 2018 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Scena Jutra. Wydarzenie tym razem dobędzie się w Pruszkowie, przy ulicy 3 maja 183 i będzie ono połączone z dniem otwartym firmy Prolight.
 
 
Wydarzenie pod nazwą "Scena Jutro Prolight" będzie okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu multimediów, oświetlenia i bezpieczeństwa. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 10:30 i potrwa do godziny 16.30. Podczas całego dnia do dyspozycji uczestników będą najnowsze dostępne na rynku urządzenia, takie jak. np. ruchome głowy Claypaky - Axcor 300, K-eye S20 HCR, K-eye K10 HRC, projektor multimedialny Lumitrix T2 czy też akcesoria z oferty z Admiral. Dzień ten będzie też okazją do rozmów i wymiany poglądów na interesujące Was tematy. Jedną z atrakcji tego dnia będzie wizyta przedstawicieli firmy Claypaky, którzy chętnie odpowiedzą na Wasze pytania i podzielą się swoją wiedzą. Dla gości przygotowany będzie również poczęstunek oraz ciepłe i zimne napoje. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do zapisywania się na stronie Scena Jutra w zakładce zapisz. Do zobaczenia 13 lutego w Prolight!
 

PRODUCENT: Robe - www.robe.cz

DYSTRYBUTOR: Prolight - www.prolight.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Robe Mega Pointe

Trzeba to jasno powiedzieć. Ta głowica ma tyle funkcji, że to zdaje się jeden z najdłuższych testów, jakie przeprowadzam. Efekty w tej głowicy rzeczywiście są mega powalające, zatem mogę tylko potwierdzić, że przedrostek Mega zdecydowanie pasuje do najmłodszego i zarazem najpotężniejszego brata z rodziny Pointe.

Robe LEDBeam 1000

LEDBeam 1000 jest stosunkowo prostym i bardzo uniwersalnym urządzeniem, zdolnym zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ze względu na swoją szybkość, zakres zoomu i możliwość kontroli stref urządzenia pozwala osiągąć niesamowite efekty.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)