Google Analytics
226
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Prolight Summer Tour
30-06-2015

Prolight Summer Tour 

27 czerwca wyruszyła kolejna odsłona trasy koncertowej Męskie Granie. W tym roku start miał miejsce w Krakowie. Trasa zagości także we Wrocławiu, Chorzowie, Poznaniu, Warszawie, wielki finał natomiast odbędzie się w Żywcu 29 sierpnia. 

 

 

Projektantem oświetlenia na potrzeby tegorocznej trasy jest Paweł „Spider” Pająk, sprzęt oświetleniowy dostarczą firma Transcolor i Robe, która jest partnerem oświetleniowym całej produkcji. 

 

 

Firma Prolight jeszcze przed startem trasy postanowiła przybliżyć rozwiązania technologiczne, które będą pracowały w ramach trasy. Na spotkaniu zorganizowanym 25 czerwca w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa zaprezentowano urządzenia oświetleniowe Robe DL7S, Robe BMFL Spot i Blade, mini Pointe, CYCfx, LEDbeam 1000, Robe Strobe. W drugiej części prezentacji pokazano możliwości systemu śledzenia Black Trax oraz media serwerów d3.

 

 

Nie zabrakło również akcentów związanych z samą trasą Męskie Granie 2015 w postaci oficjalnego klipu promującego wydarzenie ze specjalnie przygotowanym na potrzeby prezentacji show oświetleniowym.

 


PRODUCENT: Robe - www.robe.cz

DYSTRYBUTOR: Prolight - www.prolight.com.pl

OBSŁUGA TECHNICZNA: Transcolor - www.transcolor.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Robe Mega Pointe

Trzeba to jasno powiedzieć. Ta głowica ma tyle funkcji, że to zdaje się jeden z najdłuższych testów, jakie przeprowadzam. Efekty w tej głowicy rzeczywiście są mega powalające, zatem mogę tylko potwierdzić, że przedrostek Mega zdecydowanie pasuje do najmłodszego i zarazem najpotężniejszego brata z rodziny Pointe.

Robe LEDBeam 1000

LEDBeam 1000 jest stosunkowo prostym i bardzo uniwersalnym urządzeniem, zdolnym zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ze względu na swoją szybkość, zakres zoomu i możliwość kontroli stref urządzenia pozwala osiągąć niesamowite efekty.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)