W ramach tegorocznej edycji targów Intergrated Systems Europe w Amsterdamie zapraszamy – w imieniu dystrybutora firmy SoundTrade –  do odwiedzenia stoiska firmy Proel (stoisko koncernu MUSIC), gdzie nie zabraknie topowych rozwiązań i nowości! "/>
Google Analytics
156
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Proel na ISE 2017
03-02-2017

Proel na ISE 2017W ramach tegorocznej edycji targów Intergrated Systems Europe w Amsterdamie zapraszamy – w imieniu dystrybutora firmy SoundTrade –  do odwiedzenia stoiska firmy Proel (stoisko koncernu MUSIC), gdzie nie zabraknie topowych rozwiązań i nowości!

 

Proel to kolejna włoska firma o ugruntowanej pozycji na rynku, od wielu lat dystrybuowana przez SoundTrade. Jest mocno kojarzona ze sprzętem nagłośnieniowym, instalacyjnym i licznymi akcesoriami dla sektora profesjonalnego. W tym roku podczas targów ISE 2017 firma ze słonecznej Italii zaprezentuje nowej konstrukcji kolumny systemu liniowego z mocno promowanej serii Axiom. Na zeszłorocznych targach ISE zaprezentowano kompaktową „liniówkę” AX800A, bardzo dobrze przyjętą m.in. w krajach skandynawskich, zaś w tym roku swojej premiery doczekają się najnowsze kolumny systemu liniowego – AX12C – wchodzące w skład serii Axiom.

Najnowszy projekt zwraca uwagę przede wszystkim bardzo wertykalną konstrukcją, kojarzącą się raczej z przenośnym, słupkowym PA niżeli systemami estradowymi, co tylko wzmaga zainteresowanie i podsyca ciekawość przed zbliżającymi się targami.


PRODUCENT: Proel - www.proel.com

DYSTRYBUTOR: SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Proel Session4

Testowany system nagłośnieniowy zdecydowanie zasługuje na słowa pochwały i pozytywną ocenę. Do podstawowych jego atutów można zaliczyć mobilność, kompaktowe rozmiary i wytrzymałość mechaniczną, przy zachowaniu eleganckiego i profesjonalnego wyglądu. Dodatkowo łatwość transportu i przechowywania związana z możliwością schowania satelitów w subwooferze znacznie usprawni pracę z urządzeniem.

Proel LT15A

Włoski Proel znany jest na rynku muzycznym od dawna i należy do liczących się w branży producentów, zaś jego oferta jest bardzo szeroka i obejmuje m.in. różnego rodzaju zestawy głośnikowe. Tym razem do mojego warsztatu trafiła paczka z nowej serii Lite, oznaczona symbolem LT15A. Jest to aktywny zestaw dwudrożny, z głośnikiem 15'' i driverem.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)