Google Analytics
84
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Produkty z dystrybucji ProAUDIO-AVT na ISE
24-01-2018

Produkty z dystrybucji ProAUDIO-AVT na ISE 

Podczas tegorocznej edycji ISE, pojawi się aż 10 firm z portfolio dystrybucyjnego firmy ProAUDIO-AVT, w tym 5 z branży audio.

 

W holenderskim RAI, będzie można zapoznać się z ofertą takich producentów jak Adamson, XTA, MC2, Digital Projection, Vogel’s, Daktronics, SHARP, Radial, Primacostic i nowość w portfolio ProAUDIO-AVT – TOSHIBA.

 

Firma Adamson zaprezentuje swoją instalacyjną serią IS: IS7/IS118 oraz IS10/IS119 oraz dwa nowe produkty - wersję Point Concentric IS7 i IS10, których będzie można posłuchać podczas prezentacji ADAMSON w Centrum Kulturalnym, De Balie, niedaleko miejsca targów.

 

Na stanowisku brytyjskiego producenta końcówek mocy – MC2 i XTA, zobaczyć będzie można wzmacniacze Delta MC2 i DNA XTA w wzmocnionej wersji – 120 amps.

 

Podczas targów ISE można będzie również odwiedzić stanowiska marki Radial i  Primacoustic.

 

Zainteresowani produktami proszeni są o kontakt: info@proaudio.pl


PRODUCENT: Adamson - www.adamsonsystems.com

DYSTRYBUTOR: ProAUDIO-AVT - www.proaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Adamson M15

Jakość generowanego przez M15 dźwięku jest co najmniej bardzo dobra, jeśli nie powiedzieć, że znacząco odbiega od innych konstrukcji tego typu, oczywiście na plus. Przede wszystkim wyjątkowo wyrównana odpowiedź amplitudowa i brak tendencji do generowania buczących częstotliwości, są wyjątkowymi atutami tej konstrukcji.

Adamson Point 8

Kolumny oferują bardzo jasne i przejrzyste górne pasmo, przy mocy szczytowej na poziomie 1200 W. Ponadto jest to sprzęt porządnie skonstruowany i dość uniwersalny. Niezależnie, czy kolumny będą używane jako element instalacji, czy też jako odsłuchy typu wedge lub cześć systemu nagłośnieniowego, jestem pewien, że w każdym zadaniu poradzą sobie znakomicie.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)