Google Analytics
160
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Prezentacja konsolet A&H serii SQ
18-01-2018

Prezentacja konsolet A&H serii SQ 

PREZENTACJA KONSOLET ALLEN & HEATH SERII SQ

 

W dniach 17-18 stycznia w siedzibie firmy Konsbud Audio, oficjalnego dystrybutora marki Allen & Heath, odbyła się seria prezentacji nowych konsolet z serii SQ. Spotkania miały na celu przybliżyć zainteresowanym cechy produktów oraz praktyczną stronę miksowania za ich pomocą. Zostały podane najważniejsze wartości liczbowe, takie jak maksymalna ilość obsługiwanych kanałów, próbkowanie, które w tym przypadku wynosi 96kHz, dostępne opcje konfiguracji szyn miksujących itp. Na żywych przykładach jakimi były 4 stoły SQ5, można było bezpośrednio zaznajomić się z ich obsługą pod okiem prowadzącego.

 

 

Prezentacje odbywały się w blokach po 2 godziny, aby grupy nie były zbyt liczne. Dzięki czemu każda z osób obecnych na sali mogła swobodnie zobaczyć stół, dotknąć, zmiksować przygotowane ścieżki i uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Prowadzący wyświetlając obraz live z kamery umieszczonej nad swoim egzemplarzem SQ5, krok po kroku przeprowadzał uczestników przez kolejne sekcje panelu frontowego konsolety oraz ekranu, przybliżając filozofię obsługi nowych produktów Allen & Heath. Warto podkreślić, że kontynuują one ścieżkę obsługi obraną już za czasów konsolet serii Qu, dzięki czemu realizatorzy dokonując przesiadki, nadal będą czuli się pewnie i praktycznie bez potrzeby ponownej nauki mogą przystąpić do swojej pracy.

 

 

 

Tekst i zdjęcia

Andrzej Skowroński

Muzyka i Technologia


PRODUCENT: Allen & Heath - www.allen-heath.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Allen & Heath SQ5

Allen & Heath SQ5 w zasadzie już przeszedł do historii… To pierwszy mikser (jak dotąd), na który czekałem z utęsknieniem od momentu premiery. Szybki rzut oka na specyfikację pozwolił mi na tyle mocno się nim zainteresować, iż podczas zagłębiania się w lekturze pierwszych danych napięcie i niecierpliwość rosły w lawinowym tempie. Wydawać by się mogło, że SQ to kolejna cyfrowa konsoleta miksująca na rynku i nie powinna wzbudzać aż takich emocji, lecz maluch od Allena pokazał, że może być inaczej.

Allen & Heath ZEDi-10FX

ZEDi-10FX jest kombinacją analogowego miksera wyposażonego w interfejs audio i pokładowe efekty. Kombinacja ta, idąca w parze z jakością przetwarzania, jest rozwiązaniem kierowanym do niezależnych muzyków oraz realizatorów nagłaśniających niewielkie eventy. Niezależnie, czy mikser używany jest w studiu, na scenie, czy w trakcie prac nad projektami w DAW – zapewnia nam znane i docenione przez setki realizatorów brzmienie marki Allen & Heath.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)