Google Analytics
106
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Prezentacja TW AUDiO - VERA20
22-11-2017

Prezentacja TW AUDiO - VERA20 

W dniu 21listopada, mieliśmy zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w zamkniętej prezentacji systemu TW AUDiO VERA20, zorganizowanej w Rothenbach-Halle w mieście Kassel.

 

VERA20 to nowy system niemieckiego producenta zaprezentowany podczas tegorocznych targów we Frankfurcie. Ze względu na swoje parametry doskonale sprawdzi się zarówno w zastosowaniach instalacyjnych jak i touringowych. Pojedyńczy moduł VERA20 wyposażony jest w dwa 10" głośniki odppowiedzialne za przetwarzanie niskich i średnich częstotliwości oraz nowo opracowany falowód z 1,4" driverem. Taka konstrukcja zapewnia naturalną reprodukcję mowy oraz muzyki a także precyzyjne i równomierne pokrycie. Obracany falowód, standardowo o 80° pokryciu w poziomie, można łatwo wymienić na szerszy o pokryciu 120°.

 

 

Mierzący zaledwie 60 cm szerokości moduł umożliwia złożenie grona składającego się z maksymalnie 24 elementów. Warto wspomnieć, że system jest prosty w obsłudze i gwarantuje szybki oraz wygodny montaż/demontaż tylko przez jednego technika. Cechą szczególną jest logarytmiczne skalowanie kątów pośrednich co wpraktyce umożliwia ustawienie kąta mniejszego niż jeden stopień, aby uzyskać dokładniejszą kierunkowość górnych elementów grona.

 

 


Na zdjęciu: Bernard Wüstner, Główny Manager w TW Audio

 

 


GALERIA ZDJĘĆ


PRODUCENT: TW AUDiO - www.twaudio.de

DYSTRYBUTOR: M.Ostrowski - www.mostrowski.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM


TESTY


TW AUDiO C15

Pasywny monitor sceniczny to nie tylko znakomity monitor podłogowy, lecz także produkt multifunkcjonalny – bez problemu użyjemy go jako sidefill, drumfill czy też zestaw nagłaśniający na niewielkiej imprezie.

TW AUDiO TW AUDiO M6, M8 i M15

Dobrze zaprojektowane i znakomicie wykonane produkty „made in Germany”, bazujące na wysokiej klasy głośnikach pochodzących od renomowanych włoskich producentów.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)