Google Analytics
116
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Prezentacja EAW Radius
05-01-2018

Prezentacja EAW Radius 

W imieniu firmy Music Info zapraszamy na prezentację systemów nagłośnieniowych Radius firmy EAW.

 

 

Pokaz odbędzie się w dniu 9.01.2018 w Sali Widowiskowej warszawskiego PROMu Kultury Saska Kępa, przy ul. Brukselskiej 23.

 

Prezentacja składać się będzie z dwóch części, przedzielonych przerwą obiadową.

 

Pierwsza część będzie trwać w godz. 11.00 - 13.00 i obejmie ogólne omówienie systemu, prezentacje brzmienia oraz przybliżenie oprogramowania EAW Resolution i EAW Mosaic.

 

W drugiej części w godzinach 14.00-16.00 będzie możliwy bliższy kontakt z prezentowaną aparaturą. Udostępnione zostaną wielośladowe nagrania do samodzielnego miksowania.

 

 

Więcej informacji o imprezie oraz link do rejestracji na stronie dystrybutora - Music Info

 

 


PRODUCENT: EAW - www.eaw.com

DYSTRYBUTOR: Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


EAW Redline RL12 i RL15

Firma EAW po raz kolejny udowodniła, że znakomicie potrafi połączyć lata doświadczeń w konstruowaniu układów akustycznych z nowoczesną technologią cyfrową, tworząc narzędzia przeznaczone dla profesjonalistów. Seria Redline wychodzi naprzeciw potrzebom wymagających klientów, włączając w to firmy obsługujące imprezy firmowe, poprzez rental, aż po instalacje stałe.

EAW VFM129

Choć coraz większa liczba zespołow sięga po bezprzewodowe systemy IEM, to klasyczne monitory sceniczne nadal mają się dobrze i nic nie wskazuje na to, by miały w najbliższym czasie zniknąć z naszych estrad. Od dobrego monitora wymaga się przede wszystkim możliwie małej podatności na sprzężenia akustyczne, zaś ta osiągana jest na drodze optymalizacji kilku parametrow. Bodaj najbardziej pomijanym i niedocenianym spośrod nich są właściwości kierunkowe, co też wzięła pod uwagę firma EAW.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)