Google Analytics
122
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > PS Teatr rusza w trasę!
10-10-2016

PS Teatr rusza w trasę! 

PS Teatr ponownie rusza w trasę, w której będzie prezentował najnowsze oprawy, konsolety i akcesoria jak również prowadził szkolenia. Na październik dystrybutor wybrał Krosno, Poznań oraz Gorzów Wielkopolski.

 

W trakcie PS Teatr On Tour zaprezentowane zostanie oświetlenie sceniczne produkcji Martin Professional, Vari*Lite, Showline, ETC i DTS. Będziemy mieli okazję uczestniczyć w dwóch seminariach „Zastosowanie technologii LED w teatrze” i „Multimedia w sztuce teatralnej” oraz prelekcji na temat mechaniki scenicznej z prezentacją wyposażenia scenicznego Guli.

Prezentacje i szkolenia, na które serdecznie zapraszamy, są bezpłatne, a warunkiem uczestnictwa jest wysłanie na adres prezentacja@teatr.com.pl potwierdzenia przybycia.

 

Terminarz:

18.10.2016 godz. 10 - Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza,

24.10.2016 godz. 10 – Poznań, Teatr Polski,

26.10.2016 godz. 11 – Gorzów Wielkopolski., Miejskie Centrum Kultury

 


PRODUCENT: ETC - www.etcconnect.com

DYSTRYBUTOR: P.S. Teatr - www.teatr.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


ETC SOURCE FOUR LED LUSTR+...

W oprawie, która właśnie stoi przede mną, uwzględniono wszelkie potrzeby rynku i oto okazało się, że odpowiednia konstrukcja przy obecnym stanie technologicznym może zaoferować idealne parametry.

ETC ColorSource 40

Choć na początku musiałem się nieco przestawić na logikę interface’u ETC, to podczas pracy z zaprogramowanym sterownikiem świetnie się bawiłem. Bardzo czytelne są rozwiązania dotyczące rozgraniczenia głównej kolejki cue od chaseów czy pamięci typu memory playback.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)