Google Analytics
194
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > PRO4MEDIA realizuje video mapping 3D na muralu
28-03-2013

PRO4MEDIA realizuje video mapping 3D na muralu



Polska reklama odkrywa zupełnie nową kategorię promowania produktu z pogranicza video mappingu 3D i video billboardu. Po raz pierwszy w naszym kraju obraz płynący z projektorów jest wyświetlany na muralu, a nie na fasadzie budynku. Firma PRO4MEDIA, wykorzystując najnowocześniejszy eventowy sprzęt na rynku, zapewniła oprawę techniczną tych niecodziennych pokazów.
 


Doskonałą jakość animacji gwarantował niezwykle mocny eventowy projektor - Barco HDQ 2K40 o jasności 40 000 lumenów. Należy on do jednej z trzech grup projektorów Barco, które tworzą linię FLEX, w Polsce dostępną jedynie w firmie PRO4MEDIA. Projektory Barco HDQ-2K40, HDF-W26 i HDX-W18 posiadają unikalną funkcję FLEX, która pozwala stopniować moc świecenia od 10 000 do 40 000 lumenów. To pierwszy tego typu sprzęt na rynku eventowym umożliwiający zmianę mocy w zależności od potrzeb imprezy.

Mural w Warszawie i Poznaniu został namalowany przez artystów Good Looking Studio. Animacje powstawały z niezwykłą precyzją równocześnie z animacją. Przesunięcia rysunku nawet o centymetr mogłoby wpłynąć na jakość późniejszych pokazów.
 
 
 
Video mapping 3D na muralu to część kampanii reklamowej nowej ŠKODY Octavii. Ostatnia szansa na zobaczenie niezwykłej projekcji w piątek (29.03) i sobotę (30.03) na ul. Półwiejskiej w Poznaniu od godz. 19 do 22.
 
 
 
 

www.pro4media.pl

 

OBSŁUGA TECHNICZNA: Pro4Media - www.pro4media.pl

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA



PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)