Google Analytics
474
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > POZNAŃSKI SYLWESTER 2012/2013
04-01-2013

POZNAŃSKI SYLWESTER 2012/2013Tradycyjnie w sylwestrową noc, na poznańskim Placu Wolności władze miasta przygotowały dla mieszkańców imprezę noworoczną. Nadejście nowego roku powitało w centrum Poznania ponad 20 tys. osób. W tym roku oprócz pokazu sztucznych ogni, który oświetlił budynek Bazaru i Biblioteki Raczyńskich, przygotowano szereg atrakcji, wśród których najważniejszą oczywiście były występy artystów. Na scenie pojawiły się: zespół Kombii oraz Wilki, zaś przed nimi wystąpiła znana z występu w programie „Mam talent" - Maja Koman z zespołem. Całość imprezy przygotowała Estrada Poznańska.

 Obsługi technicznej na zlecenie firmy Effmedia z Poznania podjęła się firma TMSS (Tomasz Marek Stage Service) we współpracy ze swoimi wieloletnimi partnerami, firmą Setlight (konstrukcje i oświetlenie), Svoboda (multimedia), oraz Offstage, która dostarczyła konsolety iLive.

Niezwykle dynamicznie zdobywająca rynek firma nagłośnieniowa TMSS zakupiła ostatnio kompletny system liniowy Flex Array brytyjskiej firmy Turbosound, który jest obecnie  największym z kilku pracujących w Polsce systemów tego producenta. Do zasilenia systemu zastosowane zostały końcówki mocy Powersoft serii K z wbudowanymi procesorami głośnikowymi.

 

 


www.tmss.pl
www.offstage.pl
www.setlight.pl
www.svoboda.com.pl


PRODUCENT: Turbosound - www.turbosound.com

DYSTRYBUTOR: SoundTrade - www.soundtrade.pl

OBSŁUGA TECHNICZNA: Svoboda - www.svoboda.com.pl OffStage - www.offstage.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Turbosound Siena TSP122-AN

Można napisać, że w tej klasie konstrukcji brzmienie prezentuje przyzwoity poziom jakości, dając solidny dźwięk bez wybijającego się czy drażniącego podzakresu, który świetnie sprawdzi się na imprezach firmowych lub w mniej wymagających aplikacjach muzycznych.

Turbosound iNSPIRE iP2000

Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, uważam, że urządzenie jest naprawdę warte polecenia – szczególnie niewielkim firmom na eventy oraz zespołom i solistom potrzebującym uniwersalnego i przenośnego systemu, zdolnego nagłaśniać zarówno średnie sale bankietowe, jak i zapewnić dobre warunki na próbie.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)