Google Analytics
82
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > PAteam realizuje na dLive C Class
06-09-2017

PAteam realizuje na dLive C Class 

PAteam (Professional Audio Team) to firma założona przez Krzysztofa Białobrzewskiego. Ta profesjonalna ekipa (jak można wywnioskować z nazwy firmy, ale przede wszystkim z lat doświadczeń) zajmuje się projektowaniem systemów nagłośnieniowych i elektroakustycznych, realizacją dźwięku, instalacjami elektroakustycznymi i dystrybucją. Kompleksowe podejście do nagłośnienia i zaangażowanie sprawiają, że firma współpracuje z największymi artystami polskiej sceny muzycznej. I to właśnie m.in. profesjonalny stosunek do klienta zaważył na decyzji o zakupie cyfrowego systemu miksowania Allen & Heath dLive C Class.

 

Krzysztof Białobrzewski zdecydował się na zakup największej powierzchni klasy C – modelu C3500 wraz z kartą Dante i mixrackiem CDM32.

„System dLive z powierzchnią C3500 jest idealnym rozwiązaniem do wygodnej i kreatywnej pracy realizatora dźwięku „live”. Układ dwóch grup po dwanaście fader’ów w każdej, oraz dwóch ekranów dotykowych, pozwala na wygodne rozłożenie potrzebnych kanałów wejściowych, grup, DCA, podglądu efektów czy pracy kompresorów tak, aby to co jest najbardziej potrzebne w danej chwili było zawsze pod ręką. Zainstalowane efekty, kompresory czy czteropunktowe dynamiczne EQ pozwalają na nieograniczoną możliwość edycji kanałów wejściowych i wyjściowych. Dodatkowymi atutami są dwa punkty insertowe na każdym kanale wejściowym miksera, możliwość wysyłki grup na aux, szybki routing i nieograniczony układ fader’ów na poszczególnych warstwach” - mówi właściciel PAteam, Krzysztof Białobrzewski.

 

 

„Z sygnałem wchodzącym do naszego miksera audio możemy zrobić wszystko, co tylko nam się w głowie wymarzy. Oczywiście, najlepiej było by nic nie ruszać, ale nie zawsze jest to możliwe. dLive pozwala na obsługę 128 kanałów miksowania - daje nam to dodatkowe opcje kopiowania wejść z tych samych przedwzmacniaczy. Pomimo, iż mixrack ma tylko trzydzieścidwa kanały wejściowe, faktycznie używamy tych kanałów dużo więcej. Karta Dante rozszerza nasz system miksowania, umożliwiając rejestrację i odtwarzanie sześćdziesięciu czterech kanałów audio, co jest bardzo przydatne w przypadku wykonywania prób wirtualnych czy oczywiście samej rejestracji koncertów „live” - kontynuuje Białobrzewski.

 

 

„Aplikacje OneMix i MixPad pozwalają na zdalną, bezprzewodową kontrolę nad systemem. Stają się szczególnie przydatne, gdy z jednej konsoli obsługujemy FOH i monitor. Dzięki aplikacji OneMix muzycy są w stanie sami robić sobie korekty swoich kanałów monitorowych, bez możliwości „popsucia” jakiejś innej wysyłki. Dla naszych potrzeb system dLive C3500 z CDM32 oraz kartą Dante jest idealnym rozwiązaniem” - podsumowuje właściciel PAteam.

 

 

Firma PAteam realizowała dźwięk m.in. podczas koncertów Krzysztofa Zalewskiego, Jamala, Mary Komasy, a w lipcu była zaangażowana w nagłośnienie The World Games we Wrocławiu – wielkiej imprezy nazywanej też Igrzyskami Sportów Nieolimpijskich -  transmitowanej na wszystkie kontynenty. System miksowania dźwięku dLive C Class to idealny towarzysz tras – jest kompaktowy, a zachowuje praktycznie całą funkcjonalność większych modeli klasy S.
 


PRODUCENT: Allen & Heath - www.allen-heath.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Allen & Heath SQ5

Allen & Heath SQ5 w zasadzie już przeszedł do historii… To pierwszy mikser (jak dotąd), na który czekałem z utęsknieniem od momentu premiery. Szybki rzut oka na specyfikację pozwolił mi na tyle mocno się nim zainteresować, iż podczas zagłębiania się w lekturze pierwszych danych napięcie i niecierpliwość rosły w lawinowym tempie. Wydawać by się mogło, że SQ to kolejna cyfrowa konsoleta miksująca na rynku i nie powinna wzbudzać aż takich emocji, lecz maluch od Allena pokazał, że może być inaczej.

Allen & Heath ZEDi-10FX

ZEDi-10FX jest kombinacją analogowego miksera wyposażonego w interfejs audio i pokładowe efekty. Kombinacja ta, idąca w parze z jakością przetwarzania, jest rozwiązaniem kierowanym do niezależnych muzyków oraz realizatorów nagłaśniających niewielkie eventy. Niezależnie, czy mikser używany jest w studiu, na scenie, czy w trakcie prac nad projektami w DAW – zapewnia nam znane i docenione przez setki realizatorów brzmienie marki Allen & Heath.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)