Google Analytics
132
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Obniżka cen wybranego sprzętu PreSonus
25-09-2017

Obniżka cen wybranego sprzętu PreSonus 

Audiostacja przygotowała jesienną promocję na miksery marki PreSonus obok, których trudno przejść obojętnie.

 

Jesienią można kupić sprzęt PreSonusa w bardzo okazyjnych cenach. Miksery cyfrowe w wersji rackowej RML16 AI lub RML32, ze sterowaniem przewodowym i bezprzewodowym, kosztują 20% mniej. Wybrane interfejsy można kupić z dwudziestopięcioprocentową zniżką. Dzięki temu za kompletny zestaw do nagrywania należy teraz zapłacić do 787 zł, a za Studio 192 – 3150 zł. Dużą okazją jest także zakup kontrolera StudioLive CS18 AI. Nie dość, że ma obniżoną cenę do 6990 zł (25% zniżki), to jeszcze dodawana jest to niego wersja Professional programu Studio One 3 o wartości 1699 zł.


PRODUCENT: PreSonus - www.presonus.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


PreSonus StudioLive III

Presonus od pewnego czasu jest marką niezależną od rozwiązań producentów trzecich. Od zawsze miała jednak swoją wizję, która dziś staje się rzeczywistością, a testowana konsoleta pokazuje, że dążenie do celu się opłaca.

PreSonus RML16AI i CS18AI

Jeśli gracie w zespole, który chce mieć dobry i wszechstronny system do realizacji odsłuchów w sali prób, nagrania demówki, realizacji nagłośnienia w klubie – to rozwiązanie jest w sam raz dla was. Jeśli prowadzicie małe domowe studio lub współpracujecie z kilkoma zespołami jako realizator – może to właśnie rozwiązanie dla was.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)