Google Analytics
126
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Obniżka cen wybranego sprzętu PreSonus
25-09-2017

Obniżka cen wybranego sprzętu PreSonus 

Audiostacja przygotowała jesienną promocję na miksery marki PreSonus obok, których trudno przejść obojętnie.

 

Jesienią można kupić sprzęt PreSonusa w bardzo okazyjnych cenach. Miksery cyfrowe w wersji rackowej RML16 AI lub RML32, ze sterowaniem przewodowym i bezprzewodowym, kosztują 20% mniej. Wybrane interfejsy można kupić z dwudziestopięcioprocentową zniżką. Dzięki temu za kompletny zestaw do nagrywania należy teraz zapłacić do 787 zł, a za Studio 192 – 3150 zł. Dużą okazją jest także zakup kontrolera StudioLive CS18 AI. Nie dość, że ma obniżoną cenę do 6990 zł (25% zniżki), to jeszcze dodawana jest to niego wersja Professional programu Studio One 3 o wartości 1699 zł.


PRODUCENT: PreSonus - www.presonus.com

DYSTRYBUTOR: Audiostacja - www.audiostacja.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


PreSonus RML16AI i CS18AI

Jeśli gracie w zespole, który chce mieć dobry i wszechstronny system do realizacji odsłuchów w sali prób, nagrania demówki, realizacji nagłośnienia w klubie – to rozwiązanie jest w sam raz dla was. Jeśli prowadzicie małe domowe studio lub współpracujecie z kilkoma zespołami jako realizator – może to właśnie rozwiązanie dla was.

PreSonus Studio 192 Mobile

Wygoda obsługi i najwyższa jakość w kompaktowej obudowie – tak mógłbym skrócie podsumować Studio 192 Mobile. Dzięki możliwości zdalnej kontroli kanałów interfejsu poprzez aplikację UC Surface, która jest dostępna również na tablety, wygoda związana z obsługą interfejsu jest niepodważalna, ponieważ możemy nim sterować z każdego zakątka studia poprzez Wi-Fi.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)