Google Analytics
46
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Nowa fabryka koncernu MUSIC jeszcze w tym roku
06-09-2017

Nowa fabryka koncernu MUSIC jeszcze w tym roku 

Uli Behringer – główny udziałowiec koncernu MUSIC – ogłosił niedawno kolejny etap w rozwoju firmy.

 

Pod koniec września 2017 roku planowana jest potężna operacja logistyczno-organizacyjna, polegająca na przeniesieniu głównych linii produkcyjnych koncernu do nowej fabryki, mieszczącej się w specjalnie zbudowanym kampusie produkcyjno-logistycznym MUSIC CITY. Zlokalizowany jest on w jednym z najbardziej uprzemysłowionych regionów Chin, w delcie Rzeki Perłowej, w miejscowości Nanlang, niedaleko Zhongshan, w którym działa dotychczasowa fabryka. W tym ogromnym i  bardzo nowoczesnym obiekcie o łącznej powierzchni ponad 300 000 m² pracować będzie trzy i pół tysiąca osób. Na terenie kampusu znajduje się szereg udogodnień. Oprócz potężnych hal produkcyjnych i powierzchni magazynowych można znaleźć tu także supermarket, piekarnię, pralnię, boiska sportowe, a nawet szpital. Wszystko po to, by zapewnić pracownikom firmy jak najlepsze warunki do twórczej i owocnej pracy. Nowa fabryka koncernu MUSIC będzie jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie obiektów w naszej branży.

Rozpoczęcie produkcji w nowej lokalizacji planuje się na początek listopada br. i stanowić będzie kluczowy element rozwoju zintegrowanej oferty koncernu, obejmującej m.in. takie marki jak: Midas, Klark Teknik, Turbosound, Lab.gruppen, Lake, Behringer, Bugera, TC Electronic, TC-Helicon, Tannoy.


PRODUCENT: Behringer - www.behringer.com

DYSTRYBUTOR: SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Behringer SD16/SD8

Firma Behringer w roku 2014 mocno zaznaczyła swoją obecność w tej przestrzeni produktem o jakże kultowym już oznaczeniu X32, a opisywane tu SD16 i SD8 są jedną z propozycji na jego rozbudowę.

Behringer KM1700 i KM750

Mała waga, dobrej jakości dźwięk, skuteczne zabezpieczenia przed zniszczeniem i przystępna cena to główne atrybuty, predysponujące te jednostki do zastosowania w jednoosobowych działalnościach gospodarczych, przez osoby trudniące się występami na tego typu imprezach.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)