Google Analytics
28
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Nagroda Genelec dla najlepszego studenta
08-03-2017

Nagroda Genelec dla najlepszego studenta 

Firma Genelec, producent wysokiej jakości monitorów odsłuchowych, angażuje się w działalność edukacyjną w wielu krajach, między innymi poprzez współpracę z najlepszymi uczelniami szkolącymi realizatorów dźwięku, dzieląc się swoją wiedzą teoretyczną i doświadczeniem we współpracy ze studiami nagraniowymi.

 

Pierwszą polską uczelnią, z którą Genelec nawiązała taką współpracę jest Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Oprócz wykładów i warsztatów jakie zostały przeprowadzone przez inżynierów z Finlandii, Genelec ufundowała nagrodę dla najlepszego studenta. W tym roku nagrodę - 2 sztuki monitorów 8320 oraz zestaw do kalibracji - otrzymał Miłosz Bogić, student II roku studiów magisterskich Wydziału Reżyserii Dźwięku. Miłosz osiągnął na koniec ubiegłego roku akademickiego najwyższą średnią ocen wśród studentów Wydziału. Studiuje równocześnie na Wydziale Dyrygentury Chóralnej i Edukacji Muzycznej.

„Miłosz jest studentem wybitnie zdolnym, o dużej indywidualności artystycznej, wiedzy technologicznej i poczuciu estetyki. Jest koleżeński, uczynny, został wybrany przez społeczność studentów na ich przedstawiciela w Radzie Wydziału”, mówi Małgorzata Lewandowska, dziekan Wydziału Reżyserii Dźwięku.

Sam zainteresowany, czyli laureat nagrody Miłosz Bogić, mówi: „Wyróżnienie w społeczności Wydziału Reżyserii Dźwięku jest dla mnie ogromnym powodem do satysfakcji oraz wielką motywacją do dalszej pracy. Praca ta będzie teraz znacznie łatwiejsza dzięki przyznanej nagrodzie - monitorach, które idealnie sprawdzą się w warunkach mego studia domowego. Odtąd część prac, które zawsze wykonywałem na uczelni, będę mógł robić we własnym pokoju. A system Smart Active Monitoring pozwoli ominąć wiele kłopotów związanych z jego akustyką".


PRODUCENT: Genelec - www.genelec.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Genelec 8430A IP SAM

Głośniki 8430A można spokojnie zaliczyć do dobrej jakości monitorów bliskiego pola, które dzięki rozwiązaniom konstrukcyjnym dają bardzo dobre brzmienie. Małe rozmiary oraz waga stanowią idealne rozwiązanie zarówno do domowego projektowego studia, jak i dużego studia nagrań jako monitory bliskiego pola.

Genelec 8010A

Genelec jest producentem monitorów studyjnych, który przez lata zdobywał swoją pozycję na rynku. Przez ten czas firma stworzyła wiele autorskich rozwiązań. Konstrukcje producenta znajdziemy w setkach reżyserek na całym świecie. Czasem jednak realizatorzy muszą ruszyć w plener i również tam chcą mieć wiarygodny odsłuch. Właśnie dla nich powstał model przenośnych monitorów o nazwie 8010A.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)