Google Analytics
112
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Miss Polski 2012 z ARAM
19-12-2012

Miss Polski 2012 z ARAMW sobotę, 8 grudnia 2012, odbył się finał MISS POLSKI 2012. Zwyciężczynią została Katarzyna Krzeszowska, która pochodzi z Krynicy Zdrój. Z techniczno-scenograficznego punktu widzenia była to prawdopodobnie jedna z największych scen, wybudowana na wybory Miss jaka do tej pory powstała w zamkniętym obiekcie, którym była Płocka Orlen Arena.
 


Za produkcję scenografii odpowiadała od początku do końca firma ARAM, która oprócz dostarczenia sprzętu multimedialnego, oświetleniowego i nagłośnieniowego odpowiadała także za projekt i budowę scenografii. Oświetlenie zostało zrealizowane przy współpracy z firmą TSE, która oprócz dostarczenia urządzeń oświetleniowych dostarczyła też olbrzymi „ground-support”.  Za przygotowanie oprawy graficznej odpowiadał Piotr Maruszak a za projekt i realizację oświetlenia odpowiadał światowej sławy realizator Jack van Daniels, który na specjalne zaproszenie organizatora podjął się realizacji wydarzania. Za konsoletami GM2 usiedli „Koper” i „Seba”, którzy dzielnie zaprogramowali cały pokaz.


Mimo ogromnej konstrukcji, aż 3 mostów o rozpiętości ponad 22m każdy, całość została wybudowana w zaledwie 2,5 doby. Na potrzeby tej realizacji całe boisko zostało wyłożone płytą OSB a pod każdą z nóg ustawione specjalne stopy rozkładające ciężar na większy obszar. Realizując imprezy w ORLEN ARENIE należy pamiętać o czujnikach przeciwpożarowych zainstalowanych na wysokości 14m – jeżeli planujecie wybudować na hali coś co będzie je zasłaniało konieczna jest obecność strażaka przez 24h na dobę. 
 
Miss Polski 2012 to realizacja zrealizowana przez ARAM w modelu „od projektu do efektu”.
 

www.aram.pl

 

OBSŁUGA TECHNICZNA: Aram - www.aram.pl

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)