Google Analytics
52
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Midas nagrodzony
07-02-2018

Midas nagrodzony 

Konsolety Midas M32 i M 32R zwyciężyły w corocznym rankingu ProSoundWeb Readers’ Choice Awards w kategorii „Konsolety/miksery”.

 

W podkategorii Konsolety Cyfrowe Dużego Formatu nagrodzono stół Midas M32. To cyfrowa konsoleta mikserska do zastosowań koncertowych i studyjnych, wyposażona w 40 kanałów wejściowych, 32, wielokrotnie nagradzane, przedwzmacniacze mikrofonowe MIDAS oraz 25 koherentnych szyn miksujących. M32 łączy w sobie legendarną jakość dźwięku MIDAS z zaawansowaną technologią cyfrową. Otwarta architektura pozwoli w przyszłości na pracę w 96 kHz, dzięki wiodącym w branży konwerterom ADC i DAC 192 kHz, tworząc rewolucyjną konsoletę średniego formatu. Intuicyjny układ, zamknięty w stworzonej przez projektantów Bentleya obudowie, zapewnia użytkownikowi szybki dostęp do najważniejszych funkcji. Dzięki temu M32 jest niezwykle precyzyjny i prosty w obsłudze.

 

W podkategorii Konsolety Cyfrowe Małego Formatu nagrodę otrzymał  M32 do mniejszych zastosowań – Midas M32R. To cyfrowa konsoleta wyposażona jest w 40 kanałów wejściowych, 16 przedwzmacniaczy mikrofonowych MIDAS oraz 25 koherentnych szyn miksujących.

 

ProSoundWeb Readers’ Choice Awards to ranking produktów przeznaczonych dla realizatorów dźwięku branży nagłośnieniowej i studyjnej, ogłaszany co roku przez portal ProSoundWeb. Jury stanowią jego czytelnicy, którzy wybierają najlepszy ich zdaniem produkt. Tegoroczna edycja była największą w historii tego rankingu. W głosowaniu zostało oddanych 40 000 głosów.


PRODUCENT: Midas - www.midasconsoles.com

DYSTRYBUTOR: SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Midas PRO2

Poza oczywistym zastosowaniem w pracy koncertowej, PRO2 ma wszelkie podstawy ku temu, by sprawdzić się w teatrach, gdzie zapewne zajdzie sposobność, by w pełni wykorzystać możliwość pracy w trybie surround (LCRS lub 5.1) czy też rozbudowaną automatykę.

Midas XL48

Mimo transparentnego charakteru barwa dźwięku uzyskanego z pomocą ośmiokanałowego przedwzmacniacza mikrofonowego XL48 ma wszystko to, co przez lata stało się wyznacznikiem marki Midas.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)