Google Analytics
170
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Męskie Granie ze światowymi premierami technologicznymi.
21-07-2017

Męskie Granie ze światowymi premierami technologicznymi.PERCEPTO [Creative Production Lab] odpowiada za koncepcje, kreatywną produkcję oprawy wizualnej, projekt multimediów i oświetlenia, kreacje kontentu wideo oraz programowanie i realizacje wszystkich koncertów największej trasy festiwalowej w Polsce -  Żywiec Męskie Granie 2017.

 

VES po raz czwarty bierze udział w ogólnopolskiej trasie zapewniając obsługę multimedialno-oświetleniową każdego z zaplanowanych koncertów, podczas których swoją światową premierę mają urządzenia marki Prolights oraz d3 Technologies.

 

 

(foto : Percepto / H.Karapuda)

 

 

Tegoroczna, multimedialna scenografia i oświetlenie połączone z wyjątkowym wykorzystaniem realizacji kamerowej nadają każdemu z występów niepowtarzalny charakter.  Na scenie artystom towarzyszy ponad 230m2 powierzchni diodowych (dioda Creative LED P5 SMD, MorisLED P7 HD i kurtyna HoLED 18mm) oraz blisko 400 urządzeń oświetleniowych, głownie marki Prolights. Podczas Męskiego Grania swoją światową premierę mają urządzenia Starkbar 1000, Sunblast 3000FC oraz Panorama IP Airbeam, tego włoskiego producenta.  Oficjalnym dystrybutorem marki w Polsce jest firma Show Design.

 

 

(foto : Percepto / H.Karapuda)

 

 

Percepto ma również niezwykły przywilej używać jako pierwszy na świecie media  servera gx1 firmy d3 Technologies, który w połączeniu z softwarem Notch dedykowany jest do przetwarzania i generowania grafiki video w czasie rzeczywistym. Używany jest zarówno do wyzwalania i obróbki kontentu video jak i przetwarzania i realizacji sygnału z kamer. Dodatkowo systemem dystrybucji sygnału video zarządza Christie Vista Spyder X20-1608.

 

 

(foto : Percepto / H.Karapuda)

 

 

Całość oprawy wizualnej sceny głównej programowana i realizowana  przy pomocy 2 konsolet grandMA2 full size i procesorów NPU a oświetlenie małej sceny za pomocą MA2 on Pc Command Wing + Fader WIng..

 

Tegoroczna trasa koncertowa rozpoczęła się 08.07 w Poznaniu a kończyć się będzie finałowym koncertem w Żywcu 26.08. Wśród artystów m.in.: Hey, Smolik z projektem Obywatel GC 2.0, Artur Rojek, COMA, Brodka, Organek oraz wielu wielu innych.


PRODUCENT: Prolights - www.musiclights.it

DYSTRYBUTOR: Show Design - www.showdesign.pl

OBSŁUGA TECHNICZNA: Ves - www.ves.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Prolights Stark 1000

Stark 1000 ma na pokładzie dokładnie to, co trzeba, i właściwie nic ponadto. Bo i po co? Poza tym jest to jedna z tych głowic, którą trzeba zobaczyć w akcji. Żaden tekst ani zdjęcia, ani nawet film reklamowy nie oddadzą tego wrażenia, jakie można uzyskać po kilku godzinach pracy z tymi urządzeniami.

Prolights Luma 1500 SP/SH

Bez dwóch zdań – to kawał porządnej maszyny i przy tym dobrze przemyślanej. Mocnej, jasnej i skonstruowanej tak, że i bój na polu rentalowym jej nie straszny. To ważne, bo możemy pisać sobie na łamach prasy o produktach mających podobne funkcje i być może tańszych.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)