Google Analytics
63
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Lenny Kravitz i Mackie DL32R
06-07-2016

Lenny Kravitz i Mackie DL32R 

Na każdej trasie koncertowej Lenny’ego Kravitza usłyszymy cyfrowy mikser DL32R marki Mackie.

 

Alex Alvarez, znany bardziej jako techniczny Lenny’ego Kravitza, po dwudziestu pięciu latach kariery stał się człowiekiem-instytucją. W trakcie tras koncertowych jest szefem realizatorów, jest odpowiedzialny również za ich wynajęcie, utrzymanie sprzętu oraz za setki innych spraw. Poza sceną jest menadżerem studiów firmowanych nazwiskiem Lenny’ego w Paryżu i na Bahamach. Gdziekolwiek jednak spotkamy artystę i realizatora, to towarzyszą im miksery marki Mackie.

„Lenny używa niewielkich mikserów producenta w trakcie nagłaśniania keyboardów od lat. Początkowo był to CR-1604VLZ, lecz gdy pojawiły się cyfrowe DL1608 i DL806, zaczęliśmy ich używać; dziś mamy DL32R. Używamy go praktycznie wszędzie” – opowiada Alvarez.

Kravitz używa cyfrowego miksera również przed koncertami. „Lenny uwielbia używać DL806 jako personalny, mikser wokalny. Wykorzystuje go do rozgrzania się przed koncertem w przestrzeni pogłosowej, a nie byłoby to możliwe, gdy znajdujemy się na festiwalu. Możliwość zastosowania tego samego algorytmu pogłosu za każdym razem załatwia sprawę” – wyjaśnia realizator.

 

 

„W trakcie pracy potrzebne nam są również kompaktowe miksery cechujące się najwyższą jakością, ponieważ Lenny lubi eksperymentować z klawiszami. DL32R otworzył przed nami nowe możliwości. Jedną z nich jest możliwość rejestracji” – zauważa Alvarez. „Jesteśmy ciągle w trasie, a Mackie Lenny’ego jest zawsze z nami. Możemy na nim polegać, gdziekolwiek się znajdziemy.”

Alvarez przewiduje w najbliższym czasie korzystanie z najnowszego rozwiązania od Mackie, czyli AXIS Digital Mixing System. „Nie mogę się doczekać, kiedy skorzystam z jednego z modułów cyfrowego systemu, DC16, przeznaczonego do kontroli miksu. Bezprzewodowe sterowanie miksem z poziomu Mackie Master Fader jest ergonomiczne i skuteczne, ale fizyczna powierzchnia sterująca poszerzy nasze możliwości” – komentuje Alvarez najnowsze rozwiązanie Mackie.

 

 

Spójność, niezawodność, międzynarodowa kompatybilność, mobilność, jak i jakość przetwarzania to aspekty, które przekonały nas do mikserów Mackie, a w praktyce okazały się jeszcze bardziej profesjonalne, niż zakładaliśmy. Tymczasem, dzięki naszemu najnowszemu urządzeniu – DL32R, wykonujemy kolejny krok naprzód i jesteśmy podekscytowani jego możliwościami” – dodaje na zakończenie Alex Alvarez.


PRODUCENT: Mackie - www.mackie.com

DYSTRYBUTOR: Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Mackie Reach

Testowany system nagłośnieniowy – pomimo kompaktowości i niewielkich rozmiarów – ma szereg zalet i zastosowań. Może jednocześnie pełnić rolę miksera z wbudowanymi efektami, odsłuchu personalnego oraz nagłośnienia PA.

Mackie FreePlay

Firma Mackie, która bardzo duży nacisk kładzie na rozwój oferty pro audio, nie zapomniała pracować jednocześnie nad linią produktów przenośnych, rozrywkowych czy nawet półprofesjonalnych. Najnowszym dzieckiem firmy jest Mackie FreePlay, czyli przenośny, stereofoniczny zestaw nagłośnieniowy, który na pierwszy rzut oka łudząco przypomina boomboxy sprzed kilkunastu lat, chociaż skrywa w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań i funkcji.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)