Google Analytics
86
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > LIGHTSCHOOL - oferta nowych szkoleń
17-12-2017

LIGHTSCHOOL - oferta nowych szkoleń 

Coraz szybszym krokiem zbliża się koniec roku 2017, a co za tym idzie czas na podsumowania. Z perspektywy szkoleń prowadzonych przez Lightschool był to czas wyzwań, intensywnych działań, ale również radości z dobrze wykonanej pracy. Na szkoleniach z kategorii oświetlenia, bezpieczeństwa,multimediów oraz na kursach specjalnych pojawiła się bardzo duża liczba kursantów. Co bardzo cieszy, były to osoby, które już wcześniej uczestniczyły w zajęciach, ale też takie, dla których ta branża to nowość, a które chciałyby związać z nią swoją przyszłość.
 
 
Koniec roku nie oznacza jednak końca szkoleń Lightschool. Już na początku roku odbędą się kolejne kursy, które szczególnie zainteresują osoby związane z branżą eventową. Szkolenie odpowiadające na pytanie, jak rozpocząć event kierowane jest do szerokiego grona odbiorców, poczynając od animatorów w domach kultury, poprzez managerów restauracji i pubów, a na zespołach muzycznych. Natomiast kurs zarządzania eventem kierowane jest dla osób, które zmierzyły się już z zagadnieniami dotyczącymi przygotowań do różnych eventów, lub chciałyby zacząć od przygotowania dużej imprezy.
 
 
Kusry odbędą się w dniach 9-10 stycznia a poprowadzi je Paweł Murlik

PRODUCENT: Robe - www.robe.cz

DYSTRYBUTOR: Prolight - www.prolight.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Robe LEDBeam 1000

LEDBeam 1000 jest stosunkowo prostym i bardzo uniwersalnym urządzeniem, zdolnym zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ze względu na swoją szybkość, zakres zoomu i możliwość kontroli stref urządzenia pozwala osiągąć niesamowite efekty.

Robe Robin BMFL Blade

W przypadku skrótu BMFL możemy mówić o rozrastającej się rodzinie. W katalogu Robe możemy znaleźć BMFL Spot, Wash/ Wash FX, WashBeam oraz opisywany poniżej Blade. Przyjrzyjmy się dogłębnie kunsztowi inżynierii firmy Robe. Cała seria została oznaczona przedrostkiem, który oznacza nie mniej, nie więcej tylko Bright Multi-Functional Luminaire.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)