Google Analytics
44
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Konsbud Audio w Ministerstwie Zdrowia
28-01-2016

Konsbud Audio w Ministerstwie Zdrowia 

Konsbud Audio wykonał instalację systemu dźwiękowego w Ministerstwie Zdrowia.

 

Z przyjemnością informujemy, że firma Konsbud Audio wykonała instalację systemu dźwiękowego w Ministerstwie Zdrowia, które mieści się w pięknym Pałacu Paca-Radziwiłłów przy ul. Miodowej w Warszawie. Instalacji dokonano w sali kasetonowej i sali kolumnowej.

 

 

Sala kasetonowa jest przeznaczona do konferencji i spotkań z dziennikarzami. W mobilnych skrzyniach zainstalowano systemy bezprzewodowe, a na mównicach z pulpitami dodatkowo mikrofony przewodowe firmy Audio-Technica. Sygnały audio są zarządzane przez procesor dźwięku Biamp TesiraFORTE CI. W sali kolumnowej również dokonano instalacji opartej na systemach firmy Audio-Technica. Zainstalowano mikrofony przewodowe oraz systemy bezprzewodowe. Sala została wyposażona także w system sterowania Biamp TEC-1. Urządzenia marki Biamp wybrano ze względu na szeroki zakres funkcji oraz ich niezawodność.


PRODUCENT: Audio-Technica - eu.audio-technica.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Audio-Technica BP894-TH

Teatry, telewizja, scena czy sale konferencyjne – wszędzie tam możemy spotkać mikrofony nagłowne. Podstawowe cechy, jakie powinny spełniać poza dobrym brzmieniem, to niezawodność, wygoda, dyskrecja i niska masa. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Audio-Technica, która – bazując na swoim ogromny doświadczeniu – stworzyła nowy mikrofon, który być może nie zrewolucjonizuje rynku, ale może ustanowić nowy standard wśród najczęściej wybieranych modeli.

Audio-Technica ATW-11F

Testowany system bezprzewodowy wraz z bodypackiem i mikrofonem krawatowym okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem konferencyjnym za stosunkowo niską cenę. Mając do dyspozycji kilka tego typu zestawów, można bez większych problemów nagłośnić wszelkiego rodzaju imprezy, gdzie występuje słowo mówione.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)