Google Analytics
30
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Konsbud Audio: przewodnik po ISE 2018
02-02-2018

Konsbud Audio: przewodnik po ISE 2018 

Targi Integrated Systems Europe w Amsterdamie to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży instalacji audio i wideo w Europie. Firma Konsbud Audio zaprasza na stoiska swoich producentów, którzy jak co roku przedstawiają swoje oferty produktowe, w tym nowości. 

 

Warto nawiązać osobisty kontakt z przedstawicielami najwybitniejszych marek oraz spotkać się z pracownikami Konsbud Audio – może być to okazja do udanej współpracy w przyszłości.

 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty, organizowane przez producentów będących w dystrybucji Konsbud Audio.

 

-6 lutego 2018 w godzinach 17:30-18:00 odbędzie się seminarium „Jak osiągnąć dobrą zrozumiałość mowy” organizowane przez NTi AudioWięcej informacji

 

-9 lutego 2018 w godzinach 11-12:30 odbędzie się szkolenie produktowe Audio-Technica. Rejestracja

 

-6-9 lutego 2018 zapraszamy do demo room d&b E106, gdzie będą odbywać się sesje odsłuchowe d&b i prezentacje nowej technologii d&b Soundscape. Więcej informacji.

 

 

Poniżej znajdują się krótkie opisy stoisk producentów dystrybuowanych przez Konsbud Audio, z podziałek na hale:

 

HALA Nr 7

 

d&b audiotechnik stoisko 7-C195

 

Podczas ISE d&b oficjalnie zaprezentuje najnowszą technologię d&b Soundscape wraz z urządzeniem DS100. Soundscape daje całkowitą kontrolę nad dźwiękiem. Technologia pozwala na precyzyjne umiejscowienie źródła oraz odtworzenie środowiska akustycznego, by budować autentyczne dla słuchacza doświadczenie odsłuchowe. Oprócz DS100 na stoisku będą prezentowane serie xC, xS, Yi oraz V.

 

Allen & Heath stoisko 7-K190

Brytyjski producent pokaże systemy dLive z serii C i S wraz z szeregiem rozwiązań umożliwiających zastosowanie serii dLive w instalacjach. Na stoisku będzie można również zobaczyć najnowsze, kompaktowe miksery cyfrowe SQ-5 i SQ-6 oraz serię Qu.

 

Audio-Technica LTD stoisko 7-N190

Specjaliści produktowi z A-T zaprezentują najnowsze systemy bezprzewodowe, cyfrowe SmartMixery, mikrofony z opcją podłączenia Dante i najnowsze dodatki do systemu konferencyjnego ATUC-50.

 

AVID stoisko 7-R230

Na stoisku firmy Avid będzie można zobaczyć modularny system cyfrowy Avid Venue S6L i spotkać się ze znakomitymi użytkownikami tej konsolety.

 

Cordial GmbH stoisko 7-R215

Cordial zaprezentuje nowe kable mikrofonowe CPM FM 234, przeznaczone do tworzenia długich połączeń, charakteryzujące się niezwykłą elastycznością. Poza tym, producent pochwali się kablem CCAT 7A LONG-RUN z nowym złączem RJ45 Telegaertner.

 

Green-GO / ELC Lighting stoisko 7-V245

 

Green-Go zaprezentuje 2 nowe produkty: Beacon, czyli wskaźnik połączenia telefonicznego oraz interfejs radiowy, pozwalający podłączyć radio do sieci Green-GO przy użyciu D-SUB9.

 

HALA Nr 1

 

Apart Audio stoisko 1-H130

Belgijski producent przedstawi wybrane produkty ze swojej oferty – m.in. zestawy głośnikowe MASKC i wzmacniacze z serii MA. We wtorek, środę i czwartek od 17:00 Apart zaprasza na Happy Hour – czekoladki i zimne, belgijskie piwo.

 

NTi Audio AG     stoisko 1-E135

NTi Audio przedstawi zestaw testowy dla systemów ewakuacji DSO, na który składają się TalkBox i miernik poziomu dźwięku XL2. Poza tym, analizator XL2 będzie prezentowany w kontekście pomiarów i kalibracji systemów kinowych.

 

HALA Nr 3

 

Genelec stoisko 3-C100

Na stoisku będzie można zobaczyć rozwiązania Genelec dla branży AV, w tym serię 4000, która teraz jest dostępna 120 kolorach palety RAL oraz system odsłuchowy 8430A AoIP, oparty na AES67.

 

HALA Nr 6

 

Neutrik AG stoisko 6-N150

Przedstawiciele Neutrika pokażą m.in. systemy Xirium Pro, etherCON, powerCON i opticalCON.

 

Stage Tec GmbH stoisko 6-E140

Stage Tec zaprezentuje konsoletę Avatus, której premiera odbyła się w zeszłym roku oraz system routingu Nexus.

 

Zapraszamy do darmowej rejestracji na ISE używając kodu rejestracyjnego d&b: 836775.


PRODUCENT: Allen & Heath - www.allen-heath.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Allen & Heath ZEDi-10FX

ZEDi-10FX jest kombinacją analogowego miksera wyposażonego w interfejs audio i pokładowe efekty. Kombinacja ta, idąca w parze z jakością przetwarzania, jest rozwiązaniem kierowanym do niezależnych muzyków oraz realizatorów nagłaśniających niewielkie eventy. Niezależnie, czy mikser używany jest w studiu, na scenie, czy w trakcie prac nad projektami w DAW – zapewnia nam znane i docenione przez setki realizatorów brzmienie marki Allen & Heath.

Allen & Heath Qu-Pac

Qu-Pac jako nieliczne tego typu urządzenie, poza oczywistą kontrolą z poziomu urządzenia mobilnego oferuje również zainstalowany na przedniej części panel kontrolny z pięciocalowym wyświetlaczem dotykowym.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)