Google Analytics
194
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Klub Muzyczny „Wytwórnia” i LEO
17-05-2017

Klub Muzyczny „Wytwórnia” i LEO 

Jeden z najbardziej renomowanych klubów muzycznych w Polsce, po wielu tygodniach testów różnych rozwiązań z zakresu systemów nagłośnienia dokonał wyboru i postawił na system liniowy Lyon marki Meyer Sound.

 

Firma POLSOUND Sp. z o.o. cieszy się niezmiernie, iż Łódzki Klub MuzycznyWytwórnia dołączył do grona użytkowników najwyższej klasy systemów z rodziny MEYERSOUND LEO!

 

 

Dynamika, neutralność brzmienia gwarantująca najwyższą jakość w każdym gatunku muzycznym, zgodność fazowa, najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz bezkompromisowa jakość, sprawiły, że to właśnie LYON stanowić będzie główny system nagłośnienia.

 

 

Podczas wymagających prezentacji, system LYON zaprezentował swój ogromny potencjał, potwierdzając, iż MEYERSOUND to producent systemów nagłośnienia dla wszystkich tych, dla których doskonałe brzmienie i jakość stanowią główną wartość.

 

 

Pierwsze koncerty za nami, kolejne niesamowite wydarzenia przed nami. Zapraszamy do doświadczania brzmienia doskonałych artystów, idealnie komponujących się z bezkompromisową jakością dźwięku, wydobywającą się z systemu LYON!

 


PRODUCENT: Meyer Sound - www.meyersound.com

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Meyer Sound Galaxy

Galaxy to niewątpliwie duży krok naprzód w dalszym rozwoju rodziny Meyer Sound Galileo. Nie jest to zabawka dla małych chłopców. To bardzo potężne narzędzie, które pozwoli okiełznać nie tylko system nagłośnieniowy spod szyldu Meyer Sound – jakkolwiek do tego właśnie został stworzony – ale i każdy inny, o ile oczywiście użytkownik zna się na rzeczy.

Meyer Sound MJF 210

Monitor MJF 210 wyposażono w dwa identyczne głośniki 10'' i w driver średnio-wysokotonowy z firmową tubą, wykonaną z aluminium. W monitorze zastosowano trzy oddzielne końcówki mocy pracujące w klasie D, z których każda zasila pojedynczy głośnik.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)