Google Analytics
48
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > JBL VTX na gali GRAMMY Awards 2018
05-02-2018

JBL VTX na gali GRAMMY Awards 2018 

Kolejny rok z rzędu do oprawy dźwiękowej najważniejszych nagród muzycznych i nagłośnienia występów artystów wybrano systemy koncertowe JBL VTX. 

 

Podczas rozdania tegorocznych nagród GRAMMY wystąpili m.in.: U2, Shaggy, Sting, Elton John, Sam Smith, Lady Gaga, Bruno Mars czy Kendrick Lamar. 

 

Główny system koncertowy składał się z zestawów głośnikowych liniowych JBL VTX V25 uzupełniony podwieszonymi subwooferami VTX S28 w konfiguracji cardioid array oraz umieszczonymi na ziemi subwooferami G28. Dodatkowe grona tworzyły najnowsze moduły VTX A12.

 


Photo by Kevin Winter/Getty Images

 

Realizacja: Firehouse Productions
 


PRODUCENT: JBL - www.jblpro.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


JBL VMA 160

JBL VMA 160 to dobra propozycja dla niedużych obiektów użyteczności publicznej, obiektów sakralnych, restauracji, barów i sal konferencyjnych, gdzie z pewnością podoła postawionym przed nim zadaniom i stanie się niezawodnym punktem każdej instalacji.

JBL PRX 815W

Wyciągając głośniki PRX 815W z pudełka, nie miałem pojęcia o tym, jaka siła drzemie w technologii zawartej wewnątrz. Od teraz już głośnik to nie tylko ostatni punkt łańcucha, który tylko wypluwa to, co z bólem stworzyliśmy wcześniej, a kolejny etap kształtowania brzmienia, dopasowywania go do warunków otoczenia i ostatecznego szlifu miksu.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)